„Nuostabios moters“ režisierei Patty Jenkins siūlomas rekordinis kontraktas

„Nuostabios moters“ režisierei Patty Jenkins siūlomas rekordinis kontraktas

Pagal „DC“ komiksus sukurto šiemetinio kino salių hito „Nuostabi moteris“ (angl. „Wonder Woman“) tęsinys buvo patvirtintas per paskutinę San Diege (JAV) vykusią „ComicCon“ konferenciją. Numatyta ir būsimos premjeros data – 2019 m. gruodžio 13 d. Tačiau būsimojo tęsinio režisieriaus kėdė kol kas laisva. Vis tik, kas ją galėtų užimti, yra vieša paslaptis – jau pirmajai daliai pasiekus kino sales, ją režisavusi Patty Jenkins aiškiai pareiškė, kad kuriant naujus „Nuostabios moters“ nuotykius, ji tikrai nesibodėtų vėl atsidurti kitoje kamerų pusėje ir vadovauti visam veiksmui. Atrodo, šie jos žodžiai nenuskambėjo tuščiai, nes tikrai buvo kas juos išgirdo – kino studija „Warner“ jai pasiūlė kartu su Geoffu Johnsu rašyti „Nuostabios moters“ tęsinio scenarijų. G. Johnsas yra atsakingas už „DC“ Išplėstos visatos scenarijų peržiūrą.

Ar P. Jenkins grįš vadovauti Nuostabiąją moterį suvaidinusiai Gal Gadot ir kitiems aktoriams taip pat tėra laiko klausimas. Ir pinigų – kaip patikslina amerikiečių portalas „Deadline“. Anot šio šaltinio, šiuo metu tarp režisierės ir kino studijos vyksta derybos, kurioms pasibaigus P. Jenkins gali pasirašyti istorinį kontraktą ir tapti geriausiai apmokama kino kūrėja Holivude. Kita vertus – o kodėl gi ne? Juolab, kad jos režisuota „Nuostabi moteris“ vien JAV „box-office“ birželio pradžioje buvo surinkusi jau 103,2 mln. JAV dolerių, o visame pasaulyje (šios dienos duomenimis – dar papildomai 800 mln. žaliųjų) tapo pačiu pelningiausiu moters sukurtu filmu.

Kino studijai artimas šaltinis praneša, kad abi pusės yra netoli galutinio susitarimo. „Deadline“ pažymi, kad pradedančių komiksinių filmų kūrėjų atlyginimai svyruoja nuo 1,5 mln. iki 3 mln. JAV dolerių, o tokie patyrę režisieriai kaip Zackas Snyderis, sukūręs „Žmogų iš plieno“ (angl. „Man of Steel“), savo banko sąskaitą gali papildyti ir visai apvalia 10 mln. JAV dolerių suma. Tad visai realu, kad už antrąją „Nuostabios moters“ dalį P. Jenkins gali tikėtis jei ir ne tiek pat, kiek Z. Snyderis, tai bent jau panašios sumos. Galutinė suma paaiškės tik pasirodžius naujajam filmui, nes dažnai dalį režisieriams skirto atlygio sudaro tam tikras procentas nuo visų filmo uždirbtų pajamų.

Tačiau kada apie tokias sumas galės ne tik pasvajoti pagrindinė šio filmo aktorė Gal Gadot? Nuostabiąją moterį įkūnijusi izraelietė už šį vaidmenį gavo viso labo tik 300 000 JAV dolerių…

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles