„Mačetė“ gali sugrįžti… kosmose

„Mačetė“ gali sugrįžti… kosmose

Antrasis taip vadinamos „šiukšlių“ (angl. „trash“) žanro franšizės „Mačetė žudo“ (angl. „Machete Kills“) filmas patyrė triuškinantį finansinį fiasko. Tačiau net ir tokia didžiulė nesėkmė nesustabdo abiejų filmų režisieriaus Roberto Rodriguezo nuo planų apie trečiąjį filmą, kuris pagal viską turėtų vadintis „Mačetė žudo vėl… Kosmose“ (angl. „Machete Kills Again.. In Space“).

Apie Mačetės sugrįžimą taip pat galvoja ir pagrindinio vaidmens atlikėjas, meksikietis Danny‘is Trejo, kuris duodamas interviu žurnalui „Halloween Daily News“ pasakė: „Filmas „Mačetė žudo vėl… Kosmose“ bus stulbinantis. Filmavimas prasidės jau šiais metais.“

Apie idėją išsiųsti Mačetę į kosmosą sužinoma antrojo filmo gale, kai žiūrovams buvo pristatytas netikras galimos juostos anonsas. Lygiai taip pat, kaip ir paties pirmojo filmo anonsavimas dar tolimais 2007 metais Roberto Rodriguezo filme „Teroro planeta“ (angl. „Planet Terror“), pristatytame bendram su Quentinu Tarantino projektui „Graindhausas“ (angl. „Grindhouse“).

Pirmasis filmas viso pasaulio kino ekranuose pasirodė 2010 metais ir kainavęs 10 milijonų dolerių sugebėjo užsidirbi 44, kas išties neblogai tokio stiliaus ir žanro filmui. Nors, net ir toks patenkinamas rezultatas tapo tikra kankyne režisieriui surasti finansavimą antrai daliai. Kino kūrėjas surinko atitinkamas lėšas iš nepriklausomų prodiuserių ir investuotojų, tarp kurių buvo net ir rusų, lenkų, vokiečių kino atstovai.

Antrasis filmas, pasirodęs 2013 metais, kainavo šiek tiek brangiau – 12 milijonų dolerių, tačiau patyrė labai didelį fiasko. Juosta užsidirbo tik 15 milijonų dolerių visame pasaulyje, kas neleido atpirkti išlaidų. Po tokių nesėkmingų filmų pasirodymų, kaip dažniausiai būna, studijos iš karto uždaro franšizes arba išleidžia mažo biudžeto tęsinius iš karto į DVD/Blu-Ray formatu. Tarp kitko, filmas visai neblogai buvo parduodamas namų kino platformoms, todėl bent kažkiek pinigų studijai r prodiuseriai sau susigrąžino.

Ar filmui bus lemta išvysti dienos šviesą, sužinosime jau šią vasarą, kai Robertas Rodriguezas pristatys savo būsimus projektus visame pasaulyje žinomame kino mylėtojų suvažiavime „Comic-Con“, į kurį atveš naujausio savo filmo, animacinės juostos „Ugnis ir ledas“ (angl. „Fire and Ice“), darbinę medžiagą .

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles