„Neįmanoma misija 6“ bus pradėta filmuoti kitą vasarą

„Neįmanoma misija 6“ bus pradėta filmuoti kitą vasarą

Jau šį penktadienį kino teatrus pasieks naujausia šnipų filmų franšizės dalis „Neįmanoma misija: slaptoji tauta“ (angl. „Mission: Impossible – Rogue Nation“). Visi filmų serijos gerbėjai naujojo filmo laukia užgniaužę kvapą, o juostą pristatinėjantys aktoriai nesiliauja jų erzinti trumpais pasakojimais iš filmavimo aikštelės. Vienoje JAV pokalbių laidoje „The Daily Show“ dalyvavęs aktorius Tomas Cruise‘as prasitarė, kad planuojama kurti ir šeštąją dalį, kuri turėtų būt pradėta filmuoti kitą vasarą.

Šiaip jau Tomas Cruise‘as su savo filmais niekuomet neskuba. Ypač šioje franšizėje, kurioje filmai sukosi kas 4-6 metus. Tačiau jau dabar darosi akivaizdu, kad tiek aktorius, tiek kino studija nori išnaudoti sukilusį susidomėjimą ir kuo skubiau sukurti tęsinį. Jau dabar studija „Paramount“ nori užfiksuoti premjeros datą 2017 metais, greičiausiai metų pabaigoje. Nežinia, kaip ten bus su data, mat žiemos periodu bent artimiausius penkerius metus karaliaus „Žvaigždžių karai“ (angl. „Star Wars“). Kita vertus, tuo metu bus rodomi šalutiniai projektai, tad gali taip būti, jog „Paramount“ surizikuos išleisti savo filmą.

Dar viena priežastis, kodėl visi taip skuba kurti tęsinį – pats T. Cruise‘as. Ir nors aktorius yra tiesiog nepriekaištingos fizinės formos, kurios galėtų pavydėti bet kuris 20 metų jaunuolis, 53 metai duoda savo. Visiškai nesenstantis aktorius taip atrodo tik išoriškai, tačiau neabejotina, kad su kiekvienais metais jam darosi vis sudėtingiau atlikti visus kaskadinius triukus, kurie yra įprasti „Neįmanomos misijos“ istorijoje. Žinoma, T. Cruise‘as galėtų įsitaisyti savo dublerį, kaip ir visi kiti normalūs aktoriai, bet tokiu atveju tai jau nebebūtų pagal T. Cruise‘ą kuriamas filmas.

Kol kas neaišku, kas galėtų režisuoti tęsinį. To paklaustas T. Cruise‘as atsakė, kad jam patinka kiekvieno naujo filmo metu dirbti vis su kitu režisieriumi. Ir iš tiesų, nuo pat pirmo filmo pasirodymo nebuvo nė vieno to paties režisieriaus. „Neįmanomas misijas“ režisavo Bryanas De Palma, J. J. Abramsas, Johnas Woo, Bradas Birdas ir, dabar, naujausią filmą režisavo Christopheris McQuarrie‘as. Taigi, labai tikėtina, kad režisierius bus kitas.

Kada pasirodys „Neįmanomos misijos“ tęsinys, greičiausiai, paaiškės po pirmųjų penktosios dalies premjerų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles