Pirmajame „33 šachtininkų“ anonse – kalno įkaitais tapusių šachtininkų drama

Kino studija „Warner Bros.“ nesėdi sudėjusi rankų ir imasi ekranizuoti dar visai neseniai viso pasaulio dėmesį prikausčiusios dramos istoriją. Studija išplatino pirmąjį „33 šachtininkų“ (angl. „The 33“) anonsą, kuriame pristatomas trumpas žvilgsnis į vos tragedija netapusį įvykį.

Filmas pasakos tikrą istoriją, kai 2010 metais 33 šachtininkai įstrigo 100 metų senumo šachtoje Čilėje, kai jiems dirbant įgriuvo kalnas ir užtvėrė visus praėjimus. Tada gelbėjimo darbams buvo pasitelkta didelė tarptautinė gelbėjimo komanda, kuri dirbo su naujausiomis technologijomis net 69 dienas, kol galiausiai prasigręžė iki neužgriuvusios ertmės ir ištraukė visus ten buvusius darbininkus.

Nepaisant jau atsibost spėjusios ir nuvalkiotos anonsą lydinčios dainos, bendrąja prasme filmas atrodo net labai gerai. Surinkta gera aktorių komanda pirmaisiais vaizdais sugeba sudaryta atitinkamą nuotaiką, kurią papildo į gamtos spąstus papuolusių žmonių emocijomis. Akivaizdu, kad juostos režisierė Patricia Riggen ruošiasi parodyti ne tik virš ar po žeme esančių žmonių išgyvenimus, bet ir palies politinių machinacijų temą, supusią visą gelbėjimo operaciją. Vienas anonse labai erzinęs dalykas – dirbtinis kai kurių amerikiečių aktorių bandymas išlaužti P. Amerikos šalių akcentus. Suprantama, kad norisi kurti filmą anglų kalba,bet tada jau geriau visi kalbėtų ispaniškai.

Kaip minėta, filme pagrindinius vaidmenis atliks ypatingai stipri aktorių komanda. Vaidins Antonio Banderasas, Rodrigo Santoro, Juliette Binoche, Jamesas Brolinas, o prie jų prisijungs Lou Diamondas Phillipsas, Bobas Guntonas ir Gabrielis Byrne‘as.

„33 šachtininkai“ kino teatrus turėtų pasiekti lapkričio 13 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles