Pirmasis „13 valandų: Slaptųjų Bengazio karių“ anonsas: šūviai, sprogimai ir nenurimstantis veiksmas

Kino studija „Paramount“ pristatė pirmąjį naujojo kultinio veiksmo filmų režisieriaus Michaelo Bay‘aus filmo „13 valandų: Slaptieji Bengazio kariai“ (angl. „13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi“) anonsą. Būsimo filmo kadrų junginys nuo pat pirmų akimirkų leidžia suprasti, kad tai bus be galo įtempto veiksmo kratinys, tik šįkart – jis paremtas tikrais įvykiais.

Jei tiksliau, filmas paremtas knyga, kuri yra apie tikrus įvykius, o ją parašė Michtellas Zuckoffas. Juosta pasakos apie šešis apsaugos komandos narius, kurie stojo į kovą, kai Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Bengazyje (Libijoje) buvo užpulta teroristų. Apsaugos komandą sudarė buvę specialieji operatoriai, arba kitaip – buvę specialiųjų operacijų pajėgų kariai.

Jau nuo pat pirmų anonso kadrų pasidaro aišku, kad tai yra Michaelo Bay‘aus filmas. Kuo jis toks išskirtinis? Natūralu. Kas antrame kadre galime išvysti Amerikos vėliavą, o režisierius taip pat nepraleidžia progos įkišti ir produktų reklamos. Ir taip, tai tie patys „Mountain Dew“, kurie sukiša krūvas pinigų į M. Bay‘aus „Transformerių“ (angl. „The Transformers“) filmus. Aišku, yra ir dar vienas esminis bruožas. Sprogimai. Sprogimai, sprogimai, sprogimai. Sprogimas ten, sprogimas šen, sprogimai visur. Vieną akimirką atrodė, kad tai naujo „Transformerių“ filmo anonsas, tik kad aplink nesivoliojo gigantiški robotai. Bet, jei jau kalba eina veiksmo filmą, kodėl gi ne? Išlieka tik klausimas, ar režisierius užsižais su veiksmu, ar, visgi, užkabins kažką giliau nei skraidančios kulkos ir žemės gabalai. Taip pat, visai smagu , kad M. Bay‘us pagaliau pristato kažką, kas nesusijęs su ateiviais robotais. Kai taip nutinka, neretai gauname pusėtinus, arba net visai neblogus filmus (tarkim „Blogi vyrukai“ (angl. „Bad Boys“), „Kultūristai“ (angl. „Pain and Gain“) ir pan.).

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Johnas Krasinskis, kuris per anonsą neištaria nė žodžio. Šalia jo stoja Jamesas Badge‘as Dale‘as, Maxas Martinis, Pablo Shreiberis ir Davidas Denmanas.

„13 valandų: Slaptieji Bengazio kariai“ kino teatrus turėtų pasiekti kitų metų sausio 15 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles