„Džiunglių knygai“ priklauso antras visų laikų balandžio mėnesio pajamų rezultatas

„Džiunglių knygai“ priklauso antras visų laikų balandžio mėnesio pajamų rezultatas

Studijos „Walt Disney“ filmas „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“) startavo itin galingai tiek tėvynėje, tiek ir visame likusiame pasaulyje palikdamas visus savo konkurentus toli užnugaryje. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Šiaurės Amerikoje juosta per pirmas tris rodymo dienas užsidirbo stulbinančius 103 milijonus dolerių. Analitikai filmui dar praėjusį trečiadienį prognozavo 50-60 mln. dolerių startą. Vėliau, penktadienį, prognozės pakilo iki 80-90 mln. dolerių. Tačiau ir čia jie buvo neteisūs, nes Joino Favreau filmui pavyko ne tik perkopti 100 mln. dolerių barjerą, tačiau dar ir pasiekti rekordą. Filmui pavyko pasiekti antrąjį visų laikų balandžio mėnesio uždarbį, kuris nusileido tik septintai „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Furious 7“) daliai. Tikėtina, jog filmui tėvynėje pavyks užsidirbti 300-350 mln. dolerių.

Pasaulyje filmo reikalai dar geresni. Filmas per pirmąjį rodymo savaitgalį iš 45 teritorijų užsidirbo solidžius 187 milijonus dolerių. Tokie skaičiai leidžia prognozuoti, jog filmas gali pasiekti milijardo dolerių ribą visame pasaulyje. Šiuo metu juostos sąskaitoje guli 290 mln. dolerių ir filmo laukia dar 20 premjerų visame pasaulyje, todėl pokalbiai apie milijardą ganėtinai tikroviški.

Primename, jog studija, nesulaukusi pirmojo savaitgalio finansinių filmo pasiekimų, anonsavo apie filmo tęsinį, kurį taip pat režisuos Jonas Favreau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles