Filmo „Betmenas prieš Supermeną” suaugusiems skirtos versijos pasirodymas pakibo ant plauko

Filmo „Betmenas prieš Supermeną” suaugusiems skirtos versijos pasirodymas pakibo ant plauko

Prieš mėnesį savo gerbėjams pažadėjusi filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman V Supermen: Dawn of Justice“) griežtą „R“ reitingo versiją, studija „Warner Bros.“ paskelbė sąlygas, kurios įtakos šios versijos pasirodymą kino teatruose ir galbut licenciniuose DVD ir Blu-Ray leidiniuose.

Kaip teigia portalas „ComicBook“, remdamasis savo anoniminiais šaltiniais studijoje „Warner Bros.“, studija išleis šią ilgesnę ir brutalesnę filmo versiją tik tuo atveju, jeigu „PG-13“ versijos filmo uždarbis visame pasaulyje priartės prie milijardo dolerių ribos. Tiksliau, kalba eina apie 970 mln. dolerių ir daugiau.

Žinoma, kol kas tokią informaciją galima priimti kaip gandą, nes jokių oficialių pareiškimų iš studijos pusės nebuvo. Tačiau prieš filmui pasirodant kino teatruose, studija „Warner Bros.“ daug kartų minėjo, jog jie laikys šį projektą nesėkmingu, jeigu jisai neužsidirbs milijardo dolerių visame pasaulyje. Akivaizdu, kad apie šį prestižinį uždarbį studijai teks pasvajoti, nes filmas geriausiu atveju užsidirbs 900 mln. dolerių. Vieninteliu gelbėtoju taps teisių pardavimas televizijai ir licencinių diskų pardavimas.

Tikėtina, jog studija stengsis pasiekti išsvajotą milijardą, todėl ji gali paleisti šį filmą pakartotinai. Panašiai buvo su filmu „Tamsos riteris“ (angl. „The Dark Knight“), kuris po pakartotino rodymo kino teatruose užsidirbo savo milijardą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles