Serialas „Bijokite vaikštančių numirėlių“ pratęstas trečiajam sezonui

Serialas „Bijokite vaikštančių numirėlių“ pratęstas trečiajam sezonui

Ne kiekvienas sėkmingas pirmojo sezono serialas gali džiaugtis pavykusia antrojo premjera. Tą puikiai įrodė ir AMC kanalo serialas „Bijokite vaikštančių numirėlių“ (angl. „Fear the Walking Dead“). Ir visgi, kritę antrojo sezono reitingai ne visada reiškia visišką tragediją, o serialo kūrėjai tai įvertinę netrukus suskubo pratęsti šį jau trečiojo debiutui.

Prieš mažiau nei savaitę startavęs antrasis serialo sezonas paskatino serialo kūrėjus griebtis ir trečiojo sezono: „Tai, ką Dave’as Ericksonas ir Robertas Kirkmanas sukūrė su šiuo serialu yra neįtikėtina“, – teigė AMC direktorius Charlie Collier. „Be abejo, stebėti tų personažų žingsnius, kuomet pati didžioji tragedija dar tik pradinėje stadijoje yra labai įdomu. Tai yra tos pačios serijos naujas požiūris į gyvenimą ir jo krečiamas kiaulystes“.

Antrasis sezonas į televizijos ekranus sugrįžo iškart pasibaigus šeštajam „Vaikštančių numirėlių“ (angl. „The Walking Dead“) sezonui balandžio 10-ąją. Šiais metais bus parodytos 10 serijų, tuo tarpu trečiajame sezone planuojama dar daugiau – 16 epizodų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles