„Žvaigždžių karai“: J. J. Abramsas tarė svarbų žodį dėl Rey tėvų

„Žvaigždžių karai“: J. J. Abramsas tarė svarbų žodį dėl Rey tėvų

Praėjusiais metais itin sėkmingai grįžusi „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) epopėja pasaulyje vis sėkmingiau žadina naujas kalbas. Ir jeigu šiais metais pasirodantis šalutinis projekto filmas „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ (angl. „Star Wars: The Rogue One“) tik visai nesenai pristatė savo pirmąjį anonsą, naujosios trilogijos režisierius J. J. Abramsas tarė žodį dėl Rei tėvų.

Turbūt kiekvienam „Žvaigždžių karų“ gerbėjui itin knieti sužinoti, kas vis dėlto yra Rei tėvai. Be jokios abejonės, J. J. Abramsas tiksliai neatskleidė nei tėvo, nei motinos vardų, tačiau bent jau jis šiuo metu kuo puikiausiai žino, kas jie yra. Ir visgi šiuo metu jis sutiko atskleisti tik tai, kas tikrai negali būti jos tėvai.

Klausimų ir atsakymų eilinio susitikimo su režisieriumi metu vienas kosminės epopėjos gerbėjas užklausė dėl herojės vaikystės. Pirmiausia J. J. Abramsas tiesiog nusijuokė ir pasiūlė vaikiui dingti iš salės, tačiau visiems supratus, kad tai tėra juokai, papasakojo, kad Rei tėvai tikrai nebuvo parodyti septintojoje serijos dalyje: „Jie tikrai nebuvo parodyti paskutinėje dalyje ir šiuo metu aš Jums neatskleisiu jų tapatybės. Dėl vieno galiu jus užtikrinti – pati Rei irgi galvoja apie juos“.

Ši informacija aiškiai paneigia daugumos gerbėjų spekuliacijas, kad ji galėtų būtų Luko, jo sesers Lėjos ar Hano Solo dukra. Pasak šios informacijos, tokiu atveju ji tikrai nėra ir Kailo Reno sesuo.

„Be abejo, apie tai man reikia kalbėti kaip galima mažiau juk aštuntąją dalį režisuos Rianas Johnsonas, tai čia jau jo reikalas, kaip tuos tėvus pristatyti“, tarė J. J. Abramsas. „Paskutinis dalykas, kurį galiu jums pasakyti yra tai, kad jis man jau šį tą atskleidė apie juos. Rianas mane dėl to gali pribaigti, bet jis man atskleidė, kad aštuntoje dalyje ji pati nesupras, kad su jais susitiks“.

Šiais metais kino ekranuose startuos šalutinis projekto filmas, sujungsiantis priešistorės trilogiją su pagrindine, tuo tarpu aštuntoji dalis pasirodys kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles