Pasirodė gandai, kad Gyvsidabris sugrįš į ketvirtą „Keršytojų“ dalį

Pasirodė gandai, kad Gyvsidabris sugrįš į ketvirtą „Keršytojų“ dalį

Aktorius Aaronas Tayloras-Johnsonas buvo pastebėtas Atlantoje, ketvirtosios „Keršytojų“ dalies filmavimo aikštelėje. Taigi, tampa panašu, kad Gyvsidabris (angl. „Quicksilver“) sugrįš į naujausiąją „Keršytojų“ filmą.

Gyvsidabrio personažas „Marvel“ kino visatos gerbėjams buvo pristatytas filme „Keršytojai: Altrono amžius“ (angl. „Avengers: Age of Ultron“), kuriame jis žuvo kovos metu gelbėdamas Sakalo akį (angl „Hawkeye“).

Pasirodžiusios nuotraukos iš „Kešytojų 4“ filmavimo aikštelės atskleidė užuominų apie galimą keliavimą laiku ir paralelinių visatų susikūrimą, o tai sudarytų puikias galimybęs į filmą sugrąžinti įvairius personažus, tarp kurių būtų ir Gyvsidabris. Su aktoriumi A. Tayloru-Johnsonu filmavimo aikštelėje pastebėtas ir Tomas Hiddlestonas, taigi į ketvirą „Keršytojų“ filmą grįš ir Lokis.

Primename, kad visas ažiotažas apie keliones laiku ketvirtoje „Keršytojų“ dalyje kilo tuomet, kai socialiniuose tinkluose buvo patalpinta nuotrauka iš juostos filmavimo aikštelės, kurioje superherojai Geležinis žmogus, Toras, Halkas ir Kapitonas Amerika buvo užfiksuoti su savo senaisiais superherojų kostiumais.

Panašu, kad ir ketvirtoji „Keršytojų“ juosta įvairių teorijų ir spekuliacijų neišvengs, o aistringiausi gerbėjai bandys atspėti, kokie siužeto vingiai mus stebins filme „Keršytojai 4“. Visgi, broliai Russo ir scenaristai Stephenas McFeely’is bei Christipheris Markusas davė pažadą, jog filmas bus visiškai nenuspėjamas.

 

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles