Charlize Theron įkūnys Šaltojo karo laikų šnipę

Charlize Theron įkūnys Šaltojo karo laikų šnipę

Gegužės vidurys ir su juo siejamas Kanų kino festivalis pažeria vis daugiau kino naujienų. Tarp jų yra ir rimtas aktorės Charlize Theron pareiškimas – ji nusprendė vaidinti filme „Šalčiausias miestas“ (angl. „The Coldest City“).

Juosta bus kuriama pagal to paties pavadinimo knygą, kurią parašė Antony Johnstonas. Filme bus pasakojama, kaip prieš pat Berlyno sienos griūtį Vokietijos sostinėje yra nužudomas slaptosios britų tarnybos MI6 šnipas. Surasti jo kurtą slaptą sąrašą, skirtą apsaugoti britų žvalgybą, yra išsiunčiama viena geriausių šnipių pasaulyje, kurią ir įkūnys C. Theron.

Panašu, kad „Šalčiausias miestas“ bus vienas įspūdingiausių veiksmo filmų artimiausiu metu. Juostą režisuoti pasiryžo vieno geriausių praėjusių metų veiksmo filmų „Džonas Vikas“ (angl. „John Wick“) režisieriai Davidas Leitchas ir Chadas Stahelskis. Filmo biudžetas turėtų siekti bent jau 30 milijonų dolerių.

C. Theron taip pat yra apšilusi kojas veiksmo filmų pasaulyje. Šią savaitę Lietuvos kino teatruose pradedamame rodyti filme „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) ji įkūniją įspūdingąją Furiosą, kurią jau spėjo išgirti viso pasaulio kritikai. Artimiausiu metu ji dar kartą įkūnys nuožmiąją Raveną filme „Medžiotojas“ (angl. „The Huntsman“).

„Šalčiausias miestas“ jau nuo šio spalio bus filmuojamas Vokietijoje, todėl natūralu tikėtis, kad patį filmą išvysime antroje kitų metų pusėje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles