„Ledynmečio“ animatoriai prieš uždarymą leido Skretui suvalgyti gilę

Ne vieną dešimtmetį mus žavėjusi „Ledynmečio“ (angl. Ice Age) animatorių komanda, galiausiai, baigia savo epopėją. Dar prieš metus buvo paskelbta, kad studija „Blue Sky Studios“ užvers duris. Prieš pat tam įvykstant, grupelė animatorių susirinko atlikti paskutinį darbą – suteikti laimingą pabaigą jų talismanu tapusiam kardadančiui voveriukui Skretui.

Savo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje studija paskelbė įrašą su paskutiniu savo darbu ir parašė: „Tai paskutinės „Blue Sky Studios“ dienos, tad maža menininkų komanda susirinko sukurti paskutinę sceną. Taip atsisveikiname savo terminais“. Ir 30 sekundžių klipuke matome ikoniškąjį Skretą, kuris galiausiai suvalgo savo trokštamą lobį – gilę.

Daugumai filmų serijos gerbėjų šis klipas suvirpino ne vieną širdies stygą. Vienas rašė „Laukiau to dvidešimt metų“, o kitas pridūrė „Mano gauruotasis bičiulis galiausiai gavo gilę“. Ne vieną komentavusį šį įrašą tokia pabaiga ir sugraudino.

Kad ir kaip smagiai tai atrodytų, ši laiminga pabaiga yra su kartėliu, mat po 34 metų veiklos studija užveria duris. Ir nors bendrąja prasme studija priklausė „Disney“, dėl Covid-19 pandemijos buvo nuspręsta uždaryti šią animacijos studiją. Tikėtina, kad darbuotojai, prisidėję prie ypatingai didelių animacinių projektų, darbą gaus pačioje „Disney“ studijoje.

„Ledynmečio“ filmų serija nebuvo vienintelis sėkmingas projektas. Jie taip pat sukūrė du „Rio“ filmus, „Riešutėlių filmą“ (angl. The Peanuts Movie) ir „Šnipus po priedanga“ (angl. Spies in Disguise). Paskutinis jų filmas „Nimona“ buvo atšauktas nepaisant to, kad buvo beveik baigtas. Tiesa, filmas vis tiek pasirodys, nes jį perėmė „Netflix“ ir išleis 2023 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles