Studija „Disney“ imasi ekranizuoti dar vieną klasikinę pasaką

Studija „Disney“ imasi ekranizuoti dar vieną klasikinę pasaką

Panašu, kad studija „Disney“ ima žaisti gana nuspėjamą žaidimą. Ji pamažu ima ekranizuoti visas savo klasikine pasakas, kurias kadaise buvo išleidusi animaciniu formatu. Kitaip tariant, į tikrą gyvenimą viena po kitos perkeliamos visos Disnėjaus princesės. Dabar atėjo metas dar vienai pasakos veikėjai – „Mulan“. Apie tai pranešė naujienų portalas „The Hollywood Reporter“.

Kaip skelbiama, studija „Disney“ užsakė parašyti scenarijų klasikinei pasakai, kuri animaciniu formatu pasirodė 1998 metais. Scenarijaus parašymui buvo kreiptasi į Elizabeth Martin ir Lauren Hynek duetą. Juostą prodiusuos „Pagirių Las Vegase“ (angl. „Hangover“) prodiuseriai J. C. Spinkas ir Chrisas Benderis.

Kol kas dar nepranešama api jokius kitus filmo elementus. Išleidimo data, režisierius ir aktoriai dar nėra aiškūs, bet artimiausiu metu jau turėtų būti pradėti rinkti. Daugiau žinių turėtų atsirasti dviejų mėnesių bėgyje.

Nieko naujo ir nuostabaus, kad „Disney“ imasi taip agresyviai ekranizuoti anksčiau populiarias pasakas ir animacinius filmus. Pernai pasirodžiusi „Piktadarės istorija“ (angl. „Maleficent“), galima sakyti, vos netapo pelningiausiu metų filmu, užsidirbusiu beveik 760 milijonų dolerių. Tuo tarpu šiuo metu kino ekranuose karaliaujanti „Pelenė“ (angl. „Cinderella“) taip pat renka pasakiškus pinigus. Per dvi savaites filmas užsidirbo 335 milijonus.

Artimiausiu metu išvysime ir dar daugiau pasakų ekranizacijų. Kad ir2017 metais pasirodysianti „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“), kuriame pagrindinį gražuolės vaidmenį atliks Emma Watson. Na, o kalbant apie pasakas kinuose taip pat išvysime antrąją „Alisos stebuklų šalyje“ (angl. „Alice in Wonderland“) dalį, „Džiunglių knygą“ (angl. „Jungle Book“) ir net drambliuko „Dumbo“ istoriją, kurią turėtų režisuoti Timas Burtonas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles