Heathas Ledgeris turėjo suvaidinti Pašėlusį Maksą

Heathas Ledgeris turėjo suvaidinti Pašėlusį Maksą

Australijos kino kūrėjas George‘as Milleris, šį savaitgalį pristatęs visiškai naują „Pašėlusio Makso“ viziją, šiek tiek paatviravo apie savo labai ilgai strigusį, bet dabar jau šedevru vadinamą projektą. Akivaizdu, kad filmo kūrimas net po trisdešimties metų, jam kainavo labai daug nervų.

Septyniolika metų brandintas projektas turėjo išties daug problemų. Pirmiausia – staigus JAV dolerio kurso kritimas po 2011 m. rugsėjo vienuoliktosios, kuris įtakojo ir Australijos dolerio kursą. Taip vos per kelias dienas G. Milleris prarado 25 proc. biudžeto. Vėliau savo vaidmenį turėjęs pratęsti Melas Gibsonas, kaip žinia, baisiai prisidirbo Holivude su savo antisemitiniais pareiškimas ir elgesiu apsvaigus, todėl studija atsisakė kurti filmą su juo. Ir galiausiai kino kūrėjo projektą ištiko didžiausia problema.

Po labai ilgų paieškų G. Milleris rado aktorių, galintį savo charizma prilygti tuometiniam Melui Gibsonui ir tai buvo a. a. Heathas Ledgeris. 2006 metais filmo kūrimas buvo atnaujintas, tačiau neilgam. Pagrindiniam vaidmeniui suplanuotas aktorius mirė. „Kai Heath‘as vykdo pro Sidnėjų, jis visada man pasukdavo ir mes kalbėdavom apie Maksą. Jis turėjo tai, ką rodė Melas ar dabar Tomas – tą charizmą, nenuilstamą energiją ir žiaurumą, kurių reikia vaidinant gana ramų veikėją. Jam mirus pasaulis prarado kai ką labai ypatingą. Na, o Tomas buvo kitas aktorius, pasirodęs visai neseniai ir turėjęs panašias savybes“, – pasakojo režisierius.

Pasak jo, filmą vieną iš paskutiniųjų kartų smarkiai sustabdė gamta. Kai tik režisierius sumąstė 2010 metais vykti į vieną Australijos vietovę, kurioje turėjo būt filmuojama juosta, ten pirmą kartą po 15 metų palijo ir viskas staiga sužaliavo. „Ten, kur turėjo būt dykumo, žaliavo pieva, atsirado tvenkiniai, braidė pelikanai ir visur buvo pilna varlių!“.

Tačiau dėl paties Heatho Leadgerio, režisierius jį pažino per Melą Gibsoną. Pastarasis jį supažindino po bendro filmo „Patriotas“ (angl. „The Patriot“). Deja, aktorius mirė baigęs kurti savo jau kultiniu ir į kino istoriją įrašytą vaidmenį Džokerį Ch. Nolano filme „Tamsos riteris“ (angl. „The Dark Knight“). Iki premjeros likus vos kelioms savaitėms aktorius buvo rastas negyvas savo kambaryje. Ir akivaizdu, kad aktoriaus mirtis pakoregavo ne tik Ch. Nolano planus Džokerį įtraukti į trečiąjį Betmeno filmą, bet ir smarkiai sustabdė G. Millerio darbus, kurie vėliau pakrutėjo tik 2010 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles