Michaelas Keatonas gali prisijungti prie „Dambo“

Michaelas Keatonas gali prisijungti prie „Dambo“

Kino kompanija „Disney“ ir toliau „kepa“ savo klasikinių animacinių filmų vaidybines versijas, o jose ir toliau vaidina pirmo ryškumo Holivudo žvaigždės. Kaip skelbia „The Hollywood Reporter“ prie unikaliojo brito Timo Burtono režisuojamo vaidybinio „Dambo“ (angl. „Dumbo“) perdirbinio gali prisijungti Michaelas Keatonas.

1941 metais pasirodžiusi animacinė „Disney“ klasika „Dambo“ pasakoja apie cirke gyvenantį drambliuką, iš kurio yra juokiamasi dėl jo didelių ausų ir jis yra atskiriamas nuo motinos.

M. Keatonas turėtų vaidinti piktadarį, kuris nusiperka cirką ir tikisi išnaudoti ten esančius dramblius.

Studija taip pat derasi su Colinu Farrellu ir Eva Green dėl jų galimybės prisijungti prie „Dambo“.

Scenarijų juostai parašė Ehrenas Krugeris. Nors siužeto detalės vis dar slepiamos, kalbama, kad ši versija daug labiau koncentruosis į patį cirko aspektą.

Jei Michaelas Keatonas prisijungs prie šio projekto, tai nebus pirmas jo darbas su režisieriumi T. Burtonu. Šie vyrai kartu dirbo prie tokių visiems žinomų filmų kaip „Vabalų sultys“ (angl. „Beetlejuice“) ar pirmieji du „Betmeno“ filmai.

Artimiausiu metu M. Keatoną pamatysime naujausiame filme apie Žmogų-vorą – „Žmogus-voras: grįžimas namo“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“), kurio premjera jau šią vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles