Danielis Craigas greičiausiai suvaidins Džeimsą Bondą dar vieną kartą

Danielis Craigas greičiausiai suvaidins Džeimsą Bondą dar vieną kartą

Vienas iš vis dar neatsakytų Holivudo klausimų – kas bus naujasis Džeimsas Bondas?  Buvo daug spekuliacijų apie tai, kas sekantis suvaidins agentą 007, net kai aktorius Danielis Craigas nebuvo patvirtinęs apie pasitraukimą. Dabar naujienos praneša, jog visgi D. Craigas yra arti susitarimo nusifilmuoti dar viename filme.

Internetinis puslapis „Page Six“ praneša, kad šias naujienas jie gavo iš anoniminių šaltinių. Vienintelis dalykas leidžiantis neabejoti naujienomis – filmo prodiuserės Barbaros Broccoli ankstesni bandymai susigrąžinti aktorių. Panašu, kad prodiuserė vis dar nenuleido rankų ir nors sutartis dar nepasirašyta, pranešama, jog Danielis Craigas buvo įtikintas grįžti.

Užtat vienas dalykas tikrai išlieka aiškus – tai būtų paskutinis kartas kai britų aktorius įkūnytų agentą Džeimsą Bondą. Jeigu Danielis Craigas tikrai nuspręs grįžti, tuomet visos spėlionės apie kitą Džeimsą Bondą pagaliau baigsis. Turbūt kiekvienas britų aktorius tarp 20 ir 40 metų amžiaus buvo svarstytas, kaip naujasis kandidatas šiam personažui. Tikėtina, kad visi aktoriai sąraše išliks ir ateityje.

Paskutiniųjų agento 007 dalių scenaristai Nealas Purvisas ir Robertas Wade‘as užsiims ir sekančios dalies scenarijaus kūrimu, o gandai apie naują filmavimo vietą jau prasidėjo. Panašu, kad visi darbai juda link naujo filmo gamybos pradžios ir belieka laukti tolimesnių oficialių naujienų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles