Aktorius Tobey’is Maguire’as ruošiasi debiutuoti kaip režisierius

Aktorius Tobey’is Maguire’as ruošiasi debiutuoti kaip režisierius

Amerikiečių aktorius Tobey‘is Maguire‘as pastaruoju metu buvo pradingęs iš kino ekranų, ir po Samo Raimio režisuotos „Žmogaus voro“ (angl. „Spider-Man“) trilogijos ryškesnių vaidmenų neturėjo. Po poros metų trukusios tylos, remiantis naujausiomis žiniomis aktorius nusprendė savo jėgas išbandyti kaip režisierius. Jo debiutinis filmas vadinsis „Kraujas ant sniego“ (angl. „Blood on Snow“).

Internetinis puslapis „Deadline“ skelbia, kad Tobey‘is Maguire‘as jau pasirašė oficialią sutartį dėl Jo Nesbo knygos „Kraujas ant sniego“ ekranizacijos režisavimo. Juosta remsis knygos scenarijumi, kuris pasakos apie samdomą žudiką pamilusį moterį, kurią jis turėjo nužudyti. Maža to, pamilta moteris – jo boso duktė.

Iš tiesų, tai pakankamai džiugios naujienos, kadangi pastaraisiais metais aktorius nedalyvavo didesniuose kino projektuose. Paskutiniai filmai, kuriuose jis atliko vienus iš pagrindinių vaidmenų buvo „Didysis Getsbis“ (angl. „The Great Gatsby“) ir „Aukojant pėstininką“ (angl. „Pawn Sacrifice“), kuriame Tobey‘is Maguire‘as suvaidino garsųjį šachmatų didmeistrį Bobby‘į Fischerį.

Turint omenyje, jog T. Maguire‘as yra išbandęs save kaip aktorius ir prodiuseris, šis jo karjeros žingsnis atrodo logiškas. Pasisekus debiutui jis galės papildyti tokių aktorių, kaip Benas Affleckas, Clintas Eastwoodas ar Melas Gibsonas gretas, kurie jau spėjo įrodyt savo talentą kaip režisieriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles