Markas Whalbergas paaukojo 1,5 mln. JAV dolerių „Time’s Up“ judėjimui

Markas Whalbergas paaukojo 1,5 mln. JAV dolerių „Time’s Up“ judėjimui

Visą praeitą savaitę aktorius Markas Whalbergas socialiniuose tinkluose buvo kritikuojamas dėl neva paprašytų 1,5 mln. JAV dolerių už filmo „Visi pasaulio pinigai“ (angl. „All the Money in the World“) perfilmavimą. Tuo tarpu sklido gandai, kad aktorė Michelle Williams už tai gavo žymiai mažiau.

Visgi paaiškėjo, jog aktoriai filmavosi už dyka, o M. Whalbergas nusprendė 1,5 mln. JAV dolerių paaukoti „Time’s Up“ judėjimui M. Williams vardu. Aktorius pasidalijo oficialiu pareiškimu, kuriame teigia: „Paskutines keletą dienų mano uždarbis perfilmuojant „Visi pasaulio pinigai“ scenas tapo svarbia tema įvairioms diskusijoms. Aš šimtu procentu palaikau kovą už lygius uždarbius, tad paaukoju uždirbtus pinigus „Time’s Up“ judėjimui Michelle Williams vardu“.

Perfilmavimų juostoje „Visi pasaulio pinigai“ prireikė po to, kai paskui Keviną Specey‘į pradėjo vilktis seksualinio priekabiavimo skandalo šleifas. Tuomet režisierius Ridley Scottas nusprendė pakeisti vieną pagrindinių aktorių ir perfilmuoti jo scenas, nors visas filmas praktiškai jau buvo baigtas.

„Time’s up“ judėjimas susiformavo po įtarimų lavinos, sutrikdžiusios ar visai nutraukusios ne vieno įtakingo vyro pramogų pasaulyje, didžiajame versle, politikoje ir žiniasklaidoje karjeras. Skandalas kilo nuo Holivudo magnatui Harvey Weinsteinui pareikštų kaltinimų nederamu seksualiniu elgesiu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles