Paskelbta „Ežiuko Sonic 3“ išleidimo data

Paskelbta „Ežiuko Sonic 3“ išleidimo data

Jei matėte antrąją „Ežiuko Sonic“ (angl. Sonic the Hedgehog) dalį, tai jūsų turbūt nestebina tas faktas, kad galiausiai sulauksime ir trečiosios filmo dalies. Per daug į filmo pabaigos detales nesileisime vengiant detalių atskleidimo, bet galime sakyti, kad pabaiga nurodė, jog tęsinys bus. Ir neilgai trukus, turime oficialų to patvirtinimą. „Ežiukas Sonic 3“ kinus pasieks 2024 m. gruodžio 20 dieną. Įdomu ir tai, kad tai nebus vienintelis „mėlynas“ filmas.

Būtent jau minėta data prieš pat Kalėdas buvo numatyta kitam kino monstrui – trečiajai „Įsikūnijimo“ (angl. Avatar) daliai, todėl toks drąsus studijos „Paramount“ žingsnis atrodo mažų mažiausiai keistai. Neabejotina, kad datos stabilumas priklausys dar ir nuo to, kaip kine pasirodys dar šiemet prieš Kalėdas pasirodysiantis „Įsikūnijimas: Vandens kelias“ (angl. Avatar: The Way of Water). Kita vertus, Ežiukas jau ne kartą parodė gebantis laužyti stereotipus, nusistatymus ir, visiškai netikėtai, tapo visų itin pamilta franšize.

Ir ta meilė pasirodė dar 2020 metų vasarį, kai jis išlindo visai prieš pandemijos pradžią ir vėliau dar gerai buvo lankomas po pirmojo karantino net ir su siaubingais kino salių ribojimais. Na, o antrasis filmas išvis puikiai pasirodė kino teatruose. Pasaulyje jis uždirbo per 400 mln. dolerių. Pirmasis filmas surinko beveik 320 mln.

Tiesa, be trečiojo filmo gausime ir trumpą mini serialą apie antrojo filmo veikėją Krumplių. Jį, beje, įgarsins tas pats Idris Elba, tad nors ir manoma, kad su trečiuoju filmu Sonico istorija baigsis, tokia tikimybė yra pakankamai menka. Vien dėl to, kad „Paramount“ po Transformerių filmų ilgia nebeturėjo sėkmingos franšizės,

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles