„Marvel“ ir „Sony“ planavo apjungti Žmogaus-voro ir Keršytojų visatas

„Marvel“ ir „Sony“ planavo apjungti Žmogaus-voro ir Keršytojų visatas

Jau kurį laiką sklinda pačios įvairiausios kalbos apie kino studijos „Sony“ planus tęsti „Nuostabiojo Žmogaus-voro“ (angl. „The Amazing Spiderman“) franšizę. Anksčiau planuota trilogija atrodo vis mažiau įgyvendinama dėl pirmųjų dviejų dalių mažo finansinio sėkmingumo. Kad ir kaip studija stengtųsi sukurti gerą filmą, kad ir koks jiems besigautų, juostos niekaip nesurenka planuojamų biudžetų, o antrosios dalies nepelningumas dar labiau viską sujaukė. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, neseniai iškilęs skandalas labai aiškiai nušvietė „Sony“ planus dėl voražmogio ateities.

Praėjusią savaitę studiją „Sony“ labai staigiai ir galingai užpuolė programuotojai, nutekinę ilgo laikotarpio studijos atstovų elektroninius susirašinėjimus. Kaip skelbia „Wall Street Journal“, „Sony“ buvo pradėjusi gana įnirtingas derybas su kita, galima sakyti, konkurentų studija „Marvel“, kuri šiuo metu leidžia pačius pelningiausius komiksinių veikėjų filmus. Susirašinėjimuose buvo galima perskaityti tą, kad „Sony“ beveik buvo nusprendusi bendradarbiauti su „Marvel“ kuriant „Žmogaus-voro“ ateitį.

Pasak „Wall Street Journal“, kai kuriose paviešintuose laiškuose matoma dviejų studijų vadoų rimta diskusija dėl „Žmogaus-voro“ veikėjo dalinimosi filmams. Vienas iš galimų scenarijų – nauja „Žmogaus-voro“ trilogija, kurios kūrimą prižiūrėtų „Sony“, o prodiusavimo darbais užsiimtų „Marvel“. Kad ir kokia gundanti ši idėja atrodytų, tačiau tai būtų dar vienas kvailas „Sony“ sprendimas kurti trečią naują trilogiją veikėjui, kurio ankstesnės istorijos dar nespėjo išsitrinti iš gerbėjų galvų. Išliktų ir dar vienas klausimas – ar į filmus sugrįžtų Andrew Garfieldas, ar studijos rinktųsi dar vieną aktorių.

Kitas scenarijus – „Marvel“ galiausiai įjungtų „Žmogų-vorą“ į „Keršytojus“, o jis pasirodytų jau naujausiame Kapitono Amerikos filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“). Jame prie naujųjų veikėjų yra Juodoji Pantera, tad tikėtina, kad Žmogus-voras būtų pakeitęs šį superherojų.

Kad ir kokie bebuvo studijų planai, dabar viskas buvo sustabdyta ir iš abiejų pusių stojo mirtina tyla, tad kaip visa istorija pasisuks – sunku pasakyti. Tačiau akivaizdu, kad planai apjungti Žmogaus-voro ir Keršytojų visatas yra daugiau nei teoriniai. Ir net labai realūs.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles