„Netflix“ planuoja naująjį Alfonso Cuarono filmą rodyti kino teatruose anksčiau, nei internete

„Netflix“ planuoja naująjį Alfonso Cuarono filmą rodyti kino teatruose anksčiau, nei internete

Internetinių transliacijų gigantas „Netflix“ išsiskiria iš visų produkcijos kompanijų sinchronišku teatriniu ir internetiniu turinio leidimu. Tai reiškia, kad užsakytą filmą „Netflix“ paleidžia į kino teatrus tuo pat metu, kaip ir į savo internetinių transliacijų platformą. Filmų pasirodymas kinuose garantuoja didesnes pajamas kompanijai, tačiau tam yra dar svarbesnė priežastis – „Oskarų“ nominacijoms galima teikti tik tuos filmus, kurie yra rodyti Los Andželo apskrities kino teatre 7 dienas iš eilės. Nepaisant šių formalumų, kurie įprastiniams svetainės vartotojams neturėtų rūpėti, Alfonso Cuarono „Roma“ gali tapti pirmuoju „Netflix“ filmu, kinuose pasirodysiančių anksčiau nei internetinėje platformoje.

Nors „Netflix“ dar nepriėmė galutinio sprendimo, tai būtų nukrypimas nuo pradinių planų, skelbusių, kad „Roma“ pasirodys kinuose gruodžio 14 d., kartu su internetine transliacija. Režisierius A. Cuaronas itin rūpinasi žiūrovų patirtimi ir bando suderinti, jog filmas pasirodytų tik „Dolby Atmos“ kino teatruose.

Primename, kad Meksika „Romą“ pateikė „Oskarų“ geriausio užsienio filmo kategorijos nominacijai. Tai juodai balta drama, vykstanti aštunto dešimtmečio Meksike ir pasakojanti apie darbininkus, padedančius keturių vaikų mamai, kol šios vyras išvykęs. Per išankstinius kino seansus filmą matę kritikai liaupsino juostą – šiuo metu ji išlaiko 99% reitingą portale „Rotten Tomatoes“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles