Garsus aktorių ketvertukas susivienys filmui „Sniego poniai“

Garsus aktorių ketvertukas susivienys filmui „Sniego poniai“

Aktoriai Jonas Bernthalas, Evanas Petersas, Charlie‘is Plummeris ir Joshas Gadas jungiasi bendram darbui, ties juodo humoro turinčiu veiksmo filmu „Sniego poniai“ (angl. „Snow Ponies“). Filmas, kuris kaip tik atnaujinamas kino festivalyje „American Film Market“, po filmų pardavimo kompanijos „Sierra/Affinity“ sparnu, ieško tarptautinių investuotojų. Filmo režisierius – Darrinas Prescottas, kuris buvo kaip antrasis filmų režisierius (tik veiksmo scenose), tokiuose filmuose kaip „Vaikis ant ratų“ (angl. „Baby driver“), „Deadpool 2“ ir „Juodoji pantera“ (angl. „Black Panther“). „Sniego poniai“ scenarijų dar 2006 m. parašė aktorius, scenaristas bei režisierius Patas Healy‘is.

Juosta „Sniego poniai“ pasakoja apie septynių kietų vyručių kompaniją, kurie keliauja per pavojų kupiną kraštą tam, kad pristatytų paslaptingą paketą. Kiekviename žingsnyje sutikdami mirtį nešančius banditus ir žiaurias kliūtis, vyrai yra priversti pasirinkti tarp išgyvenimo ir garbės, ištikimybės ir išdavystės, kol svarsto, kokios paslaptys slepiasi tame taip saugomame pakete.

Aktorius Gerardas Butleris taip pat dalyvaus šiame projekte, o tai buvo paskelbta jau 2017 m., kai tik buvo pranešta apie filmo kūrimą. J. Bernthalas, tikriausiai visiems gerai žinomas iš kultinio serialo „Vaikštantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“), šiuo metu filmuojasi juostoje „Fordas prieš Ferrari“ (angl. „Ford v. Ferrari“) ir šią vasarą baigė filmuotis antrajame serialo „Baudėjas“ (angl. „The Punisher“) sezone, „Netflix“ platformoje. O E. Petersas neseniai užbaigė filmo „Iksmenai: Tamsusis Feniksas“ (angl. „Dark Phoenix“) perfilmavimus ir dabar aktorių galima išvysti naujausiame siaubo serialo „Amerikietiška siaubo istorija“ (angl. „American Horror Story“) sezone, „Apokalipsė“ (angl. „Apocalypse“). Tiek J. Bernthalas, tiek E. Petersas yra naujausiai prie šios juostos prisijungę aktoriai.

 Filmą „Sniego poniai“ prodiusuos net kelios kompanijos, tai: „87Eleven“, „Nickel City Pictures“, „831 Entertainment“ ir „Entertainment One“. Kelly McCormick atstovaus „87Eleven“ kompaniją, Bryanas Brucksas – „831 Entertainment“, o Tobiasas Weymaras ir Markas Fasano – „Nickel City Pictures“. Filmo išleidimo data kol kas nežinoma.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles