„Sony Pictures“ pasidalijo kadru iš filmo „Graži diena kaimynystėje“

„Sony Pictures“ pasidalijo kadru iš filmo „Graži diena kaimynystėje“

Tikriausiai vienas geriausių aktorių parinkimų buvo sprendimas vienam filmui atrinkti Tomą Hanksą, kuris ir gyvenime yra laikomas toks pats malonus žmogus, koks atrodo ir filmuose. O toks įvaizdis labai svarbus naujam aktoriaus vaidmeniui filme „Beautiful Day on the Neighborhood“ (liet. „Graži diena kaimynystėje“), kur aktorius įkūnys Fredą Rogersą, žymų vaikų televizijos laidos Amerikoje vedėją, kuris, panašu, buvo lygiai toks pats vyrukas tiek realiame gyvenime, tiek televizijos ekrane. Filmas „Graži diena kaimynystėje“ pasakos Fredo Rogerso ir labai netikėtos draugystės istoriją. O kino studija „Sony Pictures“ pasidalijo ir pirmuoju šios pažinties pradžios kadru bei aktoriaus T. Hankso kaip Fredo Rogerso įvaizdžiu.

Filme taip pat išvysime ir aktorių Matthew‘ių Rhysą, kuris vaidins žurnalistą Lloydą Vogelį, o šis personažas sukurtas pagal realybėje egzistuojantį žurnalistą Tomą Junodą. Filme „Graži diena kaimynystėje“, Vogelis nenoriai priims darbo užduotį parengti publikaciją apie Rogersą, tačiau po susitikimo su juo, Vogelis pamažu pamirš savo natūralų skepticizmą ir pradės priimti Rogerso empatiją ir gerumą kaip realų jo bruožą. Kino studijos „Sony Pictures“ „Twitter“ paskyroje pasidalytas vaizdas rodo, kaip šiedu veikėjai susitinka filme ir galima spėti, kad pirmasis jų susitikimas įvyksta laidos „Pono Rogerso kaimynystė“ filmavimo aikštelėje, kur fone matyti įvairūs fonai ir miesto modeliai, kurie sudaro Rogerso namus ir visą žiūrovus patikėti verčiančią žemę.

Televizijos laida „Pono Rogerso kaimynystė“ savo paskutinį epizodą išleido 2001 m., o po dvejų metų  legendinis šios laidos vedėjas mirė, tačiau filmo kūrėjams atrodo, kad dabar yra geriausias metas kurti filmą apie šią legendą, kurią stebėdami užaugo daugybė vaikų. Pernai metais išleistas dokumentinis filmas „Won’t You Be My Neighbor“ (liet. „Ar nebūsi mano kaimynas?“) pažvelgė į Rogersą kaip į žmogų, koks jis buvo už savo televizijos laidos. Tai buvo labai aukštai ir teigiamai įvertintas filmas, tik dėl neaiškių priežasčių jis nebuvo nominuotas „Oskarui“ ir dauguma gerbėjų teigė, kad tai, be abejonės, įvyko dėl to, kad „Oskarai“ nieko nepasimokė iš Pono Rogerso.

Nors Lietuvoje ši laida ir nebuvo transliuojama, tačiau tikriausiai didžioji dauguma internautų ir kino bei televizijos žiūrovų žino apie šį legendinį vaikų laidos vedėją. Tad jeigu turite bent menkiausią susidomėjimą šiuo žmogumi, jums tikriausiai verta laukti ir naujojo filmo  „Graži diena kaimynystėje“, kur išvysime ir labai tikrą bei nuoširdų aktorių T. Hanksą. Filmas kino teatrus turėtų pasiekti jau šių metų spalio mėnesį.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles