„Zombių žemė“ turės tęsinį

„Zombių žemė“ turės tęsinį

Pagaliau pajudėjo reikalai su ilgai lauktos, 2009 metų kino žiūrovų ir kritikų pamėgtos juodojo humoro komedijos „Zombių žemė“ tęsiniu. Apie jį kino studija „Sony“ ir pirmosios juostos režisierius Rubenas Fleischeris svajoja nuo pirmtako pasirodymo didžiuosiuose kino ekranuose.

Pirmasis juodosios komedijos su siaubo elementais istorijos filmas buvo nufilmuotas vos už 23,6 milijono dolerių ir visame pasaulyje sugebėjo užsidirbti 102,4 milijono. Toks pelnas pirmajai būsimos franšizės daliai yra visai neblogas. Filme tada pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Jesse‘is Eisenbergas, Woody‘is Harrelsonas, Emma Stone ir Abigail Breslin. Filme taip pat pasirodė Billas Murray‘ius, kuris suvaidino pats save.

Iš karto po gana sėkmingo pirmojo filmo starto, studija „Sony“ užsimanė tęsinio. To norėjo ir juostos režisierius. Taip pat sklido kalbos apie trimatę erdvę ir apie planuojama tęsinio datą – 2011 metus. Tačiau laikas bėgo, o kalbos kaip prasidėjo, taip ir pasibaigė. Franšizė buvo užšaldyta nenumatytam laikotarpiui.

Šiais metais pasklido naujos kalbos apie šį projektą, tik šįkart apie televizinę versiją. Ją užsakė studija „Sony“, bet po kelių mėnesių ši idėja buvo nuslopinta ir galiausiai jos buvo atsisakyta.

Ir štai dabar, „Sony“ rimtai ėmė galvoti apie „Zombių žemės“ tęsinį. Studija jau surado būsimo filmo scenaristą. Juo tapo Dave‘as Callahamas, kuris anksčiau dirbo prie „Nesunaikinamų“ ir naujosios „Godzilos“. Kaip teigia studijos šaltiniai, pirmosios dalies režisierius Rubenas Fleishceris privalės perredaguoti finalinį scenarijaus variantą. Kol kas nėra jokių oficialių žinių apie režisieriaus sugrįžimą į franšizę. Nežinia, ar į filmą sugrįš ir pirmosios dalies aktoriai.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles