Klasikinis žaidimas „Tetris“ taps filmu

Klasikinis žaidimas „Tetris“ taps filmu

Kino studija „Threshold Entertainment“ paskelbė pradedanti legendinio 9-ojo praėjusio amžiaus dešimtmečio žaidimo adaptacijos kūrimą. Kad ir kaip juokingai tai skambėtų, studijos vadovai tiki, kad filmas apie žaidimą, kuriame krinta spalvoti blokeliai, bus itin sėkmingas.

„Tai bus labai didingas, tiesiog epinis mokslinės fantastikos filmas“, – teigia kino studijos „Threshold Entertainment“ vadovas Larry‘is Kasanoffas. Jo teigimu, filmas tikrai nebus tik apie spalvotus krintančius blokus. „Tikrai nekursime juostos vien apie krentančias geometrines figūras“, – pridūrė jis.

Kol kas itin sunku įsivaizduoti, apie ką dar gali būti filmas, kurio pagrindinė idėja būtent ir sukasi apie spalvotas figūras, tačiau L. Kasanoffas tikina, kad idėja filmui jau yra sukurta, tereikia pradėti ją įgyvendinti. Studijos vadovo teigimu, kūrimo darbų procesas jau pradėtas. Kol kas projektas neturi nei režisieriaus, nei aktorių, kurie kažką vaidins būsimoje juostoje.

L. Kasanoffas yra gana gerai žinomas prodiuseris, prisidėjęs prie daug gerai žinomų praėjusio amžiaus filmų kūrimo. Jis yra dirbęs ir su kompiuterinių žaidimų adaptacijomis, pavyzdžiui „Mirtina kova“ (angl. „Mortal Kombat“) ar „Mirtina kova: sunaikinimas“ (angl. „Mortal Kombat: Annihilation“). Abu šie filmai bendrai yra uždirbę per 100 mln. dolerių dar 1995-1997 metais.

„Tetris“ kompanijos vykdantysis direktorius Henkas Rodgersas džiaugėsi būsimu filmu. „Labai nekantraujame pradėti dirbti su „Threshold Entertainment“. Mes sukursime visiškai naują patirtį ir atskleisime neapsakomą Tetrio visatą didžiajame ekrane. Jau greitai sužinosite, kad Tetrio visata yra kur kas platesnę ir, kad šis žaidimas yra kur kas daugiau nei blokelių eilučių naikinimas“, – sakė H. Rodgersas.

Filmo prodiuseris bus pats kino studijos vadovas L. Kasanoffas.

Idėja kurti filmą pagal klasikinį žaidimą greičiausiai kilo iš dabar ypatingai suaktyvėjusio noro adaptuoti kompiuterinius žaidimus. Jų bus tikrai daug – „Warcraft“, kurį režisuos Duncanas Jonesas, Dougo Limano „Splinter Cell“, Setho Gordono „Uncharted“, Andreso Muschietto „Shadow of Collosus“ ir neseniai sustabdytas „Assassin‘s Creed“, kuriam vadovaus Justinas Kurzelis.

Kada pasirodys „Tetrio“ filmas kol kas taip pat neaišku.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles