„Terminatoriaus“ tęsiniai sulaukė premjerų datų

„Terminatoriaus“ tęsiniai sulaukė premjerų datų

Naujosios „Terminatoriaus“ franšizės dalys pagaliau gavo premjerų datas. Iš paskelbtų datų akivaizdu, jog kino studija „Paramount Pictures“ skuba sukurti naują trilogiją iki 2019 metų. Tai yra terminas, po kurio teisės į „Terminatoriaus“ vardą pereina Jamesui Cameronui, nenorinčiam perkurti legendinio kiborgo iš ateities istorijos.

Visos trilogijos datos išsirikiuoja taip. „Terminator: Genisys“ – 2015 m. liepos 1 d., „Terminatorius 2 (arba 6) – 2017 m. gegužės 19 d. ir „Terminatorius 3 (arba 7)“ – 2018 m. liepos 29 d.

Planuojama, kad naujosios dalies tęsiniai bus filmuojami iškart, stengiantis sutaupyti laiko. Žinoma, šis planas bus vykdomas tik tokiu atveju, jei pirmoji dalis bus sėkminga finansiškai. Nors, žinant senesnių filmų šlovę ir populiarumą tikėtina, jog sulauksime visų trijų juostų.

Taip pat, iš studijos atstovų lūpų praslydo ir galimi antrosios ir trečiosios dalies pavadinimai, kurie dar nėra patvirtinti, bet tikrai įmanomi – antroji dalis turėtų vadintis „Terminator: Genisyx“, o trečioji – „Terminator: Geniseptem“. Po teisybei, visi pavadinimai, įskaitant ir „Genisys“ atrodo ir skamba gana kvailai.

Tęsinyje vaidmenis sukurs legendinis Terminatorius Arnoldas Schwarzeneggeris, Jai Courtney’is, Emilia Clarke, Jasonas Clarke’as ir kt.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles