Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos ( 09.05 – 09.07 )

Pirmasis rudens savaitgalis neatnešė jokių staigmenų, tačiau kai kurie filmai sugebėjo viršyti studijų lūkesčius ir dar labiau papildyti savo uždarbį. Šį savaitgalį pasaulyje (be JAV) dominavo veiksmo ir fantastinis žanras, tačiau neatsiliko ir naujai išleistas siaubo filmas, taip pat ir kelios jaunimui pritaikytos melodramos. Top 10 atrodo taip:

Liusi (angl. „Lucy“) – naujausias Luco Bessono režisūrinis projektas neregėtu greičiu pildo savo pinigų maišą. Kainavęs vos 40 milijonų dolerių, filmas per tris savaites sugebėjo užsidirbti 313 milijonų visame pasaulyje. Šis savaitgalis papildė juostos pasiekimus dar 25,5 mln. Tai pats pelningiausias režisieriaus karjeros filmas. Primename, kad filmo dar laukia Kinija, Japonija, Vokietija, Rusija ir kitos finansiškai svarbios šalys. Akivaizdu, kad juostai lemta pasiekti 400 milijonų ribą.

Heraklis (angl. „Hercules“) – 100 milijonų JAV dolerių kainavęs istorinis Bretto Ratnero epas šį savaitgalį sugebėjo uždirbti 17,1 milijonų dolerių. Stiprus startas Brazilijoje atnešė filmui 4,4 milijonus, o Vokietijos kino mylėtojai papildė juostos pajamas 3 milijonais. Greitai „Heraklis“ pasieks Kiniją ir Japoniją, kuriuose tokio tipo filmai yra labai populiarus. Šiuo metu juosta yra uždirbusi 194,3 milijonus dolerių.

„Beždžionių planetos aušra“ (angl. „Dawn of the Planet of the Apes“) – po itin galingo starto Kinijoje prieš savaitę, antroji „beždžionių“ dalis šį kartą turi mėgautis trečiąją sąrašo vieta. Filmas užsidirbo 16,6 milijonų dolerių iš 19 teritorijų. Antrąjį savaitgalį Kinija juostai atnešė 13,3 milijonus, o bendroje sumoje, filmas ten užsidirbo jau 72 milijonus. Tikėtina, jog 100 milijonų barjeras bus pasiektas jau kitą savaitę. Šiuo metu studija „Fox“ gali suskaičiuoti 643,8 milijonų dolerių „Beždžionių“ sąskaitoje.

„Audros sūkuryje“ (angl. „Into the Storm“) – katastrofų filmas šį savaitgalį startavo dar septyniose teritorijose, o tai juostai leido savo sąskaitą papildyti dar 11,6 milijonais dolerių. Šiuo metu filmas turi 65,7 milijonus bendrų pajamų (įskaitant ir JAV). Kitą savaitgalį juosta pasieks Kiniją, todėl galima prognozuoti, jog bus peržengtas 100 milijonų barjeras.

„Galaktikos sergėtojai“ (angl. „Guardians of the Galaxy“) – dar 11,5 milijonų papildė naujausio „Marvel“ filmo pajamas. Šiuo metu filmas jau turi savo sąskaitoje 291,6 milijonus globalinių pajamų ir 586 milijonus bendrų. Filmo dar laukia premjera Kinijoje, Japonijoje ir Italijoje. Spėjame, jog juostai pavyks pasiekti 700 milijoninį barjerą. Tai nuostabus startas nelabai užsienyje žinomai komikso ekranizacijai.

„Vėžliukai nindzės“ (angl. „Teenage Mutant Ninja Turtles“) – šio savaitgalio filmo pasiekimai iš 48 teritorijų – 8,7 milijonai dolerių. Bendros filmo pajamos jau pasiekė 300 milijonų barjerą. Juostos dar laukia premjeros Kinijoje ir Japonijoje.

„Gelbėk mus nuo pikto“ (angl. „Deliver us from Evil“) – vienintelis šiuo metų rodomas siaubo filmas leido jo kūrėjams užsidirbti beveik septynis milijonus iš 43 teritorijų ir bendrai pasiekti 64,8 milijonus. Kitą savaitę filmas bus parodytas dar dešimtyje šalių.

„Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault in our Stars“)
– jaunatviška melodrama šį savaitgalį startavo Italijoje ir laimėjo kovą dėl pirmos vietos prieš „Nesunaikinami 3“. Filmas užsidirbo solidžius 5 milijonus, o tai filmą priartino prie 300 milijonų biudžeto ribos. Šiuo metu filmo sąskaitoje yra 294,7 milijonai dolerių.

„Jei pasilikčiau“ (angl. „If I Stay“)
– dar vienas jaunimui skirtas melodraminis projektas sugebėjo šį savaitgalį pelnyti 4,6 milijonus iš 19 teritorijų. Bendrai, juosta jau uždirbo 50 milijonų. Kitą savaitgalį jos laukia premjeros Prancūzijoje, Italijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

„Apsimeskime farais“ (angl. „Let‘s Be Cops) – vulgari komedija šį savaitgalį iš 27 teritorijų sugebėjo užsidirbti kiek per keturis milijonus dolerių, taip pasiekdama 84 milijonus bendrų pajamų. Filmas dar nestartavo 20 šalių, todėl galima numanyti, jog kitą savaitgalį 100 milijonų riba bus peržengta.

Toks yra šio savaitgalio pasaulinių pajamų dešimtukas. Kitą savaitę nenusimato jokių galingų premjerų, todėl galima prognozuoti, jog pirmųjų šio savaitgalio vietų nugalėtojai kardinaliai nepasikeis.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles