Galaktikos sergėtojai – šuolininkai į A lygio žvaigždes ir spalvų keitėjai

Galaktikos sergėtojai – šuolininkai į A lygio žvaigždes ir spalvų keitėjai

Rugpjūčio 1 d. Lietuvos kino teatrus pasieks neeilinis kino filmas „Galaktikos sergėtojai“. Neeilinis tuo, jog pagrindiniai filmo veikėjai nėra įprasti herojai – tai vagys, žudikai ir lupikautojai. Ir, nepaisant to, jog filmas pagrįstas komiksais, jis bus visiškai kitoks savo stiliumi ir veikėjais. Tačiau labiausiai akį patraukia akivaizdus pagrindinius vaidmenis atliekančių aktorių kontrastas – ne vieną dešimtį milijonų kainuojantis filmas iš esmės patikėtas labai mažai matytiems aktoriams ir vienam kompiuteriniam meškėnui.

Visame aktorių kolektyve yra išties daug aktorių, kuriems teks nemažai dėmesio ir vos kelių jų – gerai žinomi veidai. Tai, pirmiausia, Zoe Saldana, visiems žinoma iš „Kolumbianos“ ir „Įsikūnijimo“. Šioje juostoje ji vaidina gerąją genetiškai modifikuotą žudikę Gamorą. Prie jos prisideda Michaelas Rookeris, suvaidinęs mėlynąjį Jondu, tarpžvaigždinį nusikaltėlį, ne itin gerai sutariantį su pagrindiniu veikėju Žvaigždžių valdovu. Abu aktoriai dalinosi įspūdžiais iš filmavimo aikštelės ir abu teigė, kad labiausiai keista buvo dirbti apsikrovus itin dideliu kiekiu grimo. Tiesa, Z. Saldana per daug dėl to nesisielojo. „Ilgai sėdėti grimerių kėdėje labai vargina, tačiau jau esu buvus mėlyna, kodėl negaliu pabūti ir žalia“, – vieno pristatymo metu teigė aktorė.

Be šių aktorių ypatingu grimu taip pat pasipuošė ir legendinis Benicio del Toro, suvaidinęs kolekcionierių, taip pat Lee Pace‘as, įkūnijęs pagrindinį juostos blogietį Ronaną. Drastiškiausi išvaizdos pokyčiai buvo vienos pagrindinių blogiečių – Nebulos. Dar visai neseniai siaubo filme pagrindinį vaidmenį atlikusi raudonplaukė visiškai nusirėžė savo plaukus, kad galėtų įkūnyti mėlynąją kardų valdytoją.

Kadras iš filmo „Galaktikos sergėtojai“

Labiausiai kritikus ir jau filmą mačiusius kino mėgėjus nustebino pagrindinį Žvaigždžių valdovo vaidmenį atliekantis Chrisas Prattas. Antraplanius vaidmenis TV serialuose ir menkuose filmuose atlikęs aktorius pamažu pajudėjo link antraplanių vaidmenų aukšto lygio filmų „Ji“ ir „Taikinys #1“ jis staiga šoko į A lygio žvaigždes. Nepaisant to, aktorius visuomet išlieka savimi ir labai nuoširdžiai pasakojo apie potyrius „Galaktikos sergėtojų“ filmavimo aikštelėje. „Dažnai vaidindamas būnu savimi, tačiau šiame filme viskas pasikeitė. Vos užsivilkau savo kostiumą pasijaučiau kitaip, pakito net mano eisena“, – pasakojo C. Prattas.

Tuo tarpu aktoriaus kolega ir visai neseniai į kino pasalį pasinėręs Amerikietiškų imtynių dalyvis Dave‘as Bautista prieš minias žurnalistų ar tiesiog duodamas interviu atrodo visiškai kitoks, nei jį galima stebėti filmuose ar ringe. Nedrąsus, kiek susigūžęs ir neturintis kur dėti akių aktorius pripažino, jog stovėti prieš minią jam yra sunku. „Labai mėgstu vaidinti, bet dalyvauti begalėje atrankų į filmus yra tikras košmaras“, – viename filmo pristatyme pasakojo aktorius.

Filme taip pat pasirodo keli kompiuterizuoti veikėjai. Pirmiausia – tai visų komikso gerbėjų itin laukiamas meškėnas Roketas ir jo „augintinis“/raumenų kalnas Grūtas. Meškėnui šioje juostoje balsą paskolino aktorius, Oskaro laureatas Bradley‘is Cooperis, o milšinišką naminį augalą įgarsino veiksmo filmų žvaižgdžė Vinas Dieselis.

„Galaktikos sergėtojai“ visuose Lietuvos kino teatruose nuo rugpjūčio 1 dienos.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles