„Nesunaikinami 3“ stebins šiuolaikinių technologijų ir aukščiausios prabos veiksmo filmo lydiniu

Artėjant „Nesunaikinami 3“ („The Expendables 3“) premjerai Jungtinėse Valstijose, kuri įvyks rugpjūčio 15 dieną, gausybė filmo įžymybių rinkosi į filmo pristatymus visame pasaulyje. Prieš kelias dienas noriai dalinę autografus Europos publikai Sylvesteris Stallone, Jasonas Stathamas ir Wesley Snipesas pasirodė Los Andžele surengtoje konferencijoje. Prie parako dar neišbarsčiusių kino senbuvių Amerikoje prisijungė ir kiti „Nesunaikinami“ – Arnoldas Schwarzeneggeris, Harrisonas Fordas, Melas Gibsonas, Antonio Banderas ir daug kitų pirmo plano aktorių, filme turėjusių tenkintis antraplaniais vaidmenimis.

Trečioje „Nesunaikinamų“ dalyje filmo veikėjai naudoja žymiai daugiau aukštųjų technologijų, o projekto veteranų komandai talkina jauni kovotojai. Naujas filmo režisierius ir scenaristų komanda pasistengė klasikinei veiksmo juostai suteikti daugiau šiuolaikiškumo. Jeigu aštuntame dešimtmetyje veiksmo filmų personažams užteko išspirti duris koja ir iššaudyti priešininkus, šiuolaikiniai „Rembo“ pradžioje prisijungia prie apsauginės sistemos, ją nulaužia, o vėliau naudoja Džeimso Bondo vertas technologijas. „Preliudija iki susišaudymo tapo gerokai subtilesnė ir išmanesnė“, – juokavo vienas „Nesunaikinami 3“ kūrėjų.

„Nesunaikinami 3“ taip pat turi naują antiherojų. Juo džiaugsmingai sutiko tapti M. Gibsonas. „Pradžioje norėjau, kad jis režisuotų filmą, tačiau apskritai, bet koks Melo dalyvavimas būtų mane labai pradžiuginęs, – per spaudos konferenciją pasakojo S. Stallone, – tačiau kai paprašiau jo prisijungti, Gibsonas pageidavo tik vieno – būti filmo blogiečiu. Tiesa sakant, būtent apie tokį atsakymą aš ir svajojau,“ – džiaugėsi projekto idėjinis lyderis S. Stallone.

Jau matę „Nesunaikinami 3“ kino vertintojai vienbalsiai pripažįsta, kad M. Gibsono pasirinkimas buvo ypač sėkmingas, o aktorius suteikė juostai naujų spalvų. Dar keli filmo naujokai, atnešę savos charizmos į visą reginį yra A. Banderas, H. Fordas ir W. Snipesas. Visi šie aktoriai pirmą kartą vaidina drauge. Geriausiu iš visų trijų filmo dalių kritikų pakrikštyta „Nesunaikinami 3“ Lietuvos kino teatruose bus pristatyta kitą savaitgalį, rugpjūčio 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles