Komikui Kevinui Jamesui filmuojantis juostoje „Prekybos centro kietuolis: Las Vegas“ teko raudonuoti dėl pamestų kelnių

Tikras šeimos vyrukas, aktorius Kevinas Jamesas savo tėviškąją pusę su gera humoro doze pademonstruos Lietuvos kino teatrus jau pasiekusioje komedijoje „Prekybos centro kietuolis: Las Vegas“. Kino mėgėjams jau pažįstamą apsaugininką Polą Blartą įkūnijęs K.Jamesas šįsyk mėgins užkirsti kelią kazino aferai niekada nemiegančiame mieste bei tuo pačiu pasirūpinti jo dukters saugumu.

Sekmadienį 50-ąjį gimtadienį švęsiantis K.Jamesas portalui Newsok.com pasakojo, kad naujajame filme „Prekybos centro kietuolis: Las Vegas“ bus ypač juokingų akimirkų. Dėl kai kurių jų jam teko gerokai paprakaituoti filmavimo aikštelėje. Pasak aktoriaus, viena įsimintiniausių scenų – ta, kurioje jis kaunasi su tikru paukščiu. „Tai buvo vienas sudėtingiausių filmavimo etapų. Prisipažinsiu, bijojau to tikro paukščio. Jis buvo filmavimo aikštelėje kurį laiką. Žinoma, man neteko su juo kautis iš tikrųjų, nes kovos scenose tikrą sparnuotį pakeitė mechaninis, valdomas nuotoliniu būdu. Jis buvo išties milžiniškas ir mane kaip reikiant apmaitojo. Patikėkite, tikrai skaudėjo. Praleidau nemažai smūgių“, – sakė K.Jamesas.

Komikas teigė daug triukų filme atlikęs pats. „Norėjau, kad viskas atrodytų kuo tikroviškiau. Tik bijau aukščio, tad jei reikėjo kristi ant automobilio ar daryti ką nors beprotiško, filmavimo aikštelėje buvo vyrukas Heathas, kuriam priklijuodavo ūsus ir jis tai padarydavo už mane. Labai drąsus vyrukas“, – kalbėjo K.Jamesas, pridurdamas, kad be aukščio dar bijo ir gyvačių, tačiau jų filme nebus.

Paklaustas apie labiausiai patikusias komedijos „Prekybos centro kietuolis: Las Vegas“ scenas, aktorius teigė, kad smagiausia buvo vaidinti su dideliu apsaugininkų būriu. „Buvome tarsi minia juokingų nepritapėlių, buvo išties linksma“, – šypsojosi jis.

Tiesa, filmuojantis buvo ir nepatogių akimirkų. K.Jamesui teko raudonuoti, kai jis bėgdamas pametė kelnes. „Ant mano diržo buvo pritaisyta daug įrangos ir turėjau vytis niekadėjus. Nuo diržo svorio mano kelnės iš poliesterio tiesiog nusmuko. Bėgau vilkėdamas vien trumpikėmis. Raudonavau dėl to, kad tai buvo Žmogaus-voro trumpikės“, – prisiminė komikas.

Bebaimis apsaugos darbuotojas Polas Blartas jau atkeliavo į Lietuvos kino ekranus, tik ar jam pavyks išsaugoti tvarką niekada nemiegančiame pramogų ir nuodėmių mieste?

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles