M. N. Shyamalanas sugrįžta su pirmuoju „Vizito“ anonsu

Po visiškai tragiško pastarojo bandymo režisierius M. Nightas Shyamalanas dar kartą sugrįžta į kino ekranus. Nežinia kaip studijos dar pasitiki šiuo kino kūrėju, tačiau internete pasirodė pirmasis jo naujojo filmo „Vizitas“ (angl. „The Visit“) anonsas. Ir galima pasakyti, kad jis tikrai kraupus.

Anonse iškart galima pastebėti, kad M. Nightas Shyamalanas grįžta prie to, kas jam sekasi geriausiai. „Šeštojo pojūčio“ (angl. „The Sixth Sence“) ir „Kaimo“ (angl. „The Village“) kūrėjas pristato dar viena mistinį siaubo trilerį. Pirmosios anonso sekundės atrodo gana įprastai, bet dar nė neįpusėjus rodomiems kadrams viskas staiga pakrypsta kiek netikėta linkme ir pasidaro tikrai baisu. Galima net teigti, kad naktį žiūrėti vien anonso nepatartina.

Pagrindinis akcentas – jaukus močiutės išsiuvinėtas taisyklių sąrašas, kuriame labiausiai glumina trečias punktas – „Neišeiti iš kambario po 9.30 vakaro“. Akivaizdu, kad vaikai nebūtų vaikais, jei nesulaužytų vienintelės elementarios taisyklės (du punktai prieš tai yra ne taisyklės, o, greičiau, rekomendacijos). Ir tada užverda tikra košė.

Filmas pasakos apie tai, kaip brolis ir sesuo yra išsiunčiami savaitei paviešėti pas savo senelius į nuotokią sodybą Pensilvanijos valstijoje. Nepaklusę taisyklėms vaikai pamato nerimą keliančius dalykus, kurie kaskart atrodo pavojingesni. Galiausiai jie suvokia, kad su kiekviena diena jų šansai grįžti namo tampa vis mažesni.

Pagrindinius vaidmenis juostoje atlieka Kathryn Hahn, Edas Oxenbouldas, Deanna Dunagan, Peteris McRobbie‘is ir Olivia DeJonge.

„Vizitas“ kino teatrus turėtų pasiekti rugsėjo 11 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles