Sylvesteriui Stallone sueina 70!

Sylvesteriui Stallone sueina 70!

Per savo ilgą karjerą Sylvesteris Stallone yra suvaidinęs ne vieną kultinį personažą. Pats aktorius senais laikais sukūrė tiek Rokį, tiek Rembo, abu scenarijus pardavė kino studijoms bei išsiderėjo ir pagrindinius vaidmenis juose. Šią dieną aktorius švenčia savo jubiliejų ir 70-ąjį gimtadienį.

S. Stallone yra vadinamas vienu didžiausių nuotykių ir veiksmo filmų aktoriumi. Net ir sulaukęs garbaus amžiaus aktorius sugebėjo patekti į žurnalų viršelius kaip kino rinkai pristatęs dar vieną puikią frančizę „Nesunaikinami“ (angl. „Expendables“). Aktorius taip pat buvo nominuotas savo trečiajam Oskarui dėl sugrįžimo į Rocky Balboa vaidmenį filme „Krydas: Gimęs kovoti“ (angl. „Creed“).

Iš žymesnių vaidmenų aktorius taip pat yra vaidinęs 1995-ų metų komiksinio personažo ekranizacijoje „Teisėjas Dredas“ (angl. „Judge Dredd“), tačiau dar vieną superherojų pridės ir ateinančiame „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardian’s of the Galaxy 2“) filme. Aktorius taip pat „paskolino“ savo balsą šiuo metu kino teatruose esančiam animaciniam projektui „Račetas ir Klankas“ (angl. „Ratchet & Clank“).

Galime tik padėkoti nuostabiam aktoriaus indėliui į kino istoriją – sveikiname tave, Sylvesteri Stallone!

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles