Pirmoji nuotrauka iš Q. Tarantino „Vieną kartą Holivude“ filmavimo aikštelės

Pirmoji nuotrauka iš Q. Tarantino „Vieną kartą Holivude“ filmavimo aikštelės

Quentino Tarantino filmas „Vieną kartą Holivude“ (angl. „Once Upon a Time in Hollywood“) ypač laukiamas. Prieš kelis mėnesius sužinojome, kas atliks pagrindinius vaidmenis, o šiandien sulaukėme dar vienos džiugios žinios – pirmosios nuotraukos iš filmavimo aikštelės.  Nuotrauką savo „Instagram“ paskyroje paviešino vienas pagrindinių filmo aktorių Leonardo DiCaprio.

Nuotraukoje matome pagrindinius būsimo filmo aktorius Leonardą DiCaprio ir Bradą Pittą apsirengusius septintojo dešimtmečio stiliaus drabužiais, stovinčius prie akmeninių kolonų ir niūriai žvelgiančius į kamerą. Aktorius prie nuotraukos kartu parašė „pirmasis žvilgsnis“ (angl. „First look“) ir pridėjo grotažymę #OnceUponATimeInHollywood.

Juostos veiksmas vyks 1969-aisiai Holivude, tuo metu, kai mieste siautėjo žudiko Čarlzo Mansono gauja. L. DiCaprio ir B. Pitto vaidinami Rikas Daltonas ir Klifas Būtas – užgesusios TV vesterno žvaigždės. Greitai besikeičiant Holivudui duetas nebesugeba pritapti ir tampa paprasčiausiai nebereikalingi. Aktoriai nesiruošia taip lengvai pasiduoti ir, besistengiant grįžti į didžiuosius ekranus, jų keliai netikėtai susikerta su nusikaltėlių…

Būsimas filmas tiesiog prikimštas Holivudo žvaigždžių. Be DiCaprio ir Pitto filme taip pat vaidins Margot Robbie, Al Pacino, Kurtas Russellas, Timotis Olyphantas, Timas Rothas, Burtas Reynoldsas bei daugelis kitų žinomų aktorių.

Kūrinys savo formatu ir stiliumi bus panašus į kultinį Tarantino „Bulvarinį skaitalą“ (angl. „Pulp fiction). Juosta pasirodys 2019-ųjų rugpjūtį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles