Jeremy Ironsas prisijungia prie HBO „Stebėtojų lygos“ serialo

Jeremy Ironsas prisijungia prie HBO „Stebėtojų lygos“ serialo

Nepaisant vidutiniškos 2009-ųjų Zacko Snyderio „Stebėtojų lygos“ („Watchmen“) finansinės sėkmės, tai yra viena tiksliausių komiksų adaptacijų (išskyrus radikaliai skirtingą pabaigą). Pats Alano Moore’o kūrinys išlieka grafinių novelių Olimpe, tad nenuostabu, kad prieš metus pasirodė naujienos apie Holivudo planus adaptuoti šią istoriją dar kartą.

Tiesa, ši adaptacija gerokai skirsis nuo Snyderio juostos: filmo formatą keičia serialinis, o fanai buvo perspėti nesitikėti tikslios istorijos atkūrimo. Serialo kūrėjas Damonas Lindelofas („Dingę“, „The Leftovers“) teigia, jog HBO „Stebėtojų lyga“ bus panašesnė į remiksą, nei į originalą, tad išvysime naujų veikėjų bei istorijų. Tiesa, taip pakeitus kūrinio koncepsiją, serialą bus galima tęsti kiek tik kūrėjai užsinorės (o tai retai išeina į gerą), tad iš dalies gaila, kad ši adaptacija nebus riboto serijų skaičiaus (angl. „limited series“).

Damonas Lindelofas jau baigė rašyti pilotinės serijos scenarijų, kurį režisuoti patikėjo Nicolei Kassell, taip pat dirbusiai prie serialo „The Leftovers“. Skelbiama, kad prie aktorių kolektyvo, į kurį patenka Donas Johnsonas, Timas Blake’as Nelsonas bei Louisas Gossettas Jr., prisijungia ir Holivudo senbuvis Jeremy Ironsas. Aktoriui tai bus antras vaidmuo „DC“ visatoje – prieš porą metų jis atliko Alfredo vaidmenį filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ bei „Teisingumo lygoje“.

Turint omenyje, jog kitais metais baigsis nuo 2011-ųjų rodyti „Sostų karai“, HBO turi ne tiek daug laiko suplanuoti jo pakaitalą, kad išsaugotų klientų bazę. Tą iš dalies bando daryti „Vakarų pasaulis“ (angl. „Westworld“), tačiau antro sezono reitingai, nukritę net 16%, signalizuoja apie ne tokią šviesią serialo ateitį. Viena aišku: serialo tikrai nežiūrės „Stebėtojų lygos“ kūrėjas Alanas Moore’as – autorius yra nekart sakęs, kad jo visiškai nedomina jo kūrinių adaptacijos, į kurias jis neturi jokių teisių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles