Studija „Disney“ ruošia pelningiausio visų laikų animacinio filmo tęsinį

Aktorė Idina Menzel, studijos „Disney“ animaciniame hite „Ledo šalis“ įgarsinusi princesę Elzą, prasitarė, kad kažkur giliai studijos viduje yra ruošiamas 2013 metų filmo tęsinys apie dvi karališko kraujo turinčias seseris iš kerinčios šalies Arendelo.

Nors dar nėra jokių oficialių studijos atstovų pareiškimų apie būsimą tęsinį, aktorė I. Mendel itin įtikinamai pakomentavo duodama interviu leidiniui „The Telegraph“. Jos teigimu, tiek Brodvėjaus miuziklas, tiek milijardą dolerių užsidirbusio animacinio filmuko tęsinio darbai verda.

„Ledo šalis“ pasirodė plačiuosiuose kino ekranuose praeitų metų gruodį ir sugebėjo visame pasaulyje užsidirbti neregėtus 1,2 milijardo dolerių ir tuo pačiu tapti ne tik pelningiausiu originaliai pastatytu animaciniu projektu, bet ir visų laikų pelningiausia animacija, kuri nukarūnavo trečiąjį „Žaislų istorijos“ filmą. Pagal žurnalo „Bloomberg Businessweek“ duomenis, filmą sukurti ir jį išreklamuoti prireikė 323-350 milijonų dolerių.

Taip pat, žiūrovų meilę šiam filmui rodo licencinių diskų pardavimai. Per pirmąją pardavimo dieną kovo mėnesį buvo įsigyta net 3,2 milijonai vienetų. Taip pat juosta tapo rekordininke pagal pardavimus internetinėje parduotuvėje „Amazon“. Iki šiol yra įsigyta 48 milijonai filmo diskų. Nepamirškime, jog ir žaislai bei herojų kostiumai buvo tiesiog šluojami iš parduotuvių lentynų. Tokio pasisekimo nesitikėjo niekas, net ir pati studija „Disney“.

Kada sulauksime filmuko tęsinio paaiškės jau greitai, bet, kad jis bus, nekyla jokių abejonių. Jokia studija nenorės atsikratyti auksinius kiaušinius dedančios vištos. Tikėtina, jog filmuko sulauksime 2017-2018 metais, nes tuo laikotarpiu studija nėra paskelbusi apie jokį animacinį projektą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles