Simonas Peggas rašys scenarijų trečiajai „Žvaigždžių kelio“ daliai

Simonas Peggas rašys scenarijų trečiajai „Žvaigždžių kelio“ daliai

Su daugybe problemų pastaruoju metu susidurianti „Žvaigždžių kelio“ (angl. „Star Trek“) franšizė pasirinko neįprastą, bet įdomų kelią. Kaip praneša pramogų pasaulio naujienų portalas „Deadline“, aktorius Simonas Peggas buvo pasirinktas kaip trečiosios „Žvaigždžių kelio“ dalies scenaristas. Kino studija „Paramount“ kartu su juo rašyti scenarijų pavedė daugiau iš televizijos pažįstamam Dougui Jungui.

Tai toli gražu nebus pirmas kartas, kai S. Peggas imasi scenaristo pareigų. Kartu su režisieriumi Edgaru Wrightu jis sukūrė visas tris vadinamosios „Cornetto trilogijos“ (angl. „The Cornetto Trilogy“) dalis. Su komiku Michaelu Ianu Blacku jis taip pat parašė filmą „Bėk, storuli, bėk“ (angl. „Run Fatboy Run“). Nors visi šie filmai yra komedijos, S. Peggas turi gerą galimybę parašyti filmą, kuriame bus suderintas ir humoras, ir drama, ką pirmieji du „Žvaigždžių kelio“ filmai ir darė. Tuo tarpu D. Jungas plačiajai publikai gali būti pažįstamas kiek mažiau. Jis yra televizijos serialo „Tamsiai mėlyna“ (angl. „Dark Blue“) kūrėjas, kartu parašęs filmą „Deimantas“ (angl. „Diamond“), kuris dar nepradėjo filmavimo darbų.

Be to, kad S. Peggas „Žvaigždžių kelio“ franšizėje vaidina erdvėlaivio inžinierių Skotį, jis taip pat yra svarbi „Neįmanomos misijos“ (angl. „Mission: Impossible“) franšizės dalis. Pastarieji filmai taip pat priklauso „Paramount“ studijai, todėl nenuostabu, kad svarbia abiejų franšizių dalimi įvardijamas S. Peggas šitaip kyla karjeros laiptais. Tuo tarpu „Paramount“ įsijungia į naują didžiųjų studijų madą brangių filmų scenaristais paskirti tų filmų aktorius – režisieriui E. Wrigtui palikus „Marvel“ projektą „Skruzdėliukas“ (angl. „Ant-Man“), vienu iš filmo scenaristų buvo paskirtas pagrindinis juostos aktorius Paulas Ruddas.

Primename, kad septintajame dešimtmetyje serialu pradėta „Žvaigždžių kelio“ franšizė su nauju filmu, režisuotu J.J. Abramso, buvo atgaivinta 2009 metais. Apie neįprastą po kosmosą keliaujančią erdvėlaivio įgulą pasakojantys filmai pastaruoju metu buvo susidūrę su nemenkomis problemomis. Anksčiau trečiosios dalies režisieriumi paskirtas Roberto Orci pačiame filmo planavimo įkarštyje pasitraukė iš projekto. Jį režisieriaus kėdėje neseniai pakeitė iš „Greitų ir įsiutusių“ (angl. „Fast and Furious“) filmų pažįstamas Justinas Linas.

Filmo premjera šiuo metu yra numatoma 2016 metų vasarą, tačiau su tiek daug stambių pasikeitimų vargu, ar toks greitas juostos sukūrimas yra realus.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. simonas / 2015 lapkričio 8

    Tikiuosi, kad Žvaigždžių kelias 3 bus išleista.