A. G. Inarritu pradėjo savo naujojo filmo „Prisikėlęs“ filmavimą (pirmieji kadrai)

A. G. Inarritu pradėjo savo naujojo filmo „Prisikėlęs“ filmavimą (pirmieji kadrai)

Pačių įvairiausių apdovanojimų pelnančio filmo „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“) režisierius Alejandro Gonzalezas Inarritu neužsnūdo ant laurų gavęs JAV Kino meno ir mokslo akademijos nominaciją ir jau dabar pradėjo kurti savo naujausią filmą „Prisikėlęs“ (angl. „The Revenant“). Filme pagrindinį vaidmenį atliks Leonardo DiCaprio.

Filme „Prisikėlęs“ L. DiCaprio vaidins XIX a. kailiadirbį ir medžiotoją Hju Glasą, kurį miškuose užpuola ir sužaloja grizlis. Jo komanda jį palieka numirti ir dar apvagia. Nepaisant visko, Hju išgyvena ir leidžiasi į ilgą keršto kelionę, siekdamas atkeršyti savo išdavikams. Filmas bus paremtas Michaelo Punke‘o romanu „Prisikėlęs: Romanas apie kerštą“ (angl. „The Revenant: A Novel of Revenge“).
„Jis drąsus, tiesiog nepakartojamas aktorius. Man net sunku patikėti, kaip gerai jis dirba. Jo akyse matomas nepriekaištingas žmogaus perteikimas“, – apie aktorių L. DiCaprio pasakojo juostos režisierius.

Nors pagrindiniai filmavimo darbai prasidės tik balandį, visi darbai jau pradėti vykdyti. To priežastis – režisierius, kartu su Oskaro laureatu Emmanueliu Lubezkiu, filmavusiu ir „Žmogų-paukštį“, nori sukurti dar vieną eksperimentinį ir unikalų projektą. Kinematografas nusprendė juostą filmuoti natūralioje šviesoje, o tai reiškia, kad tokiu metų laiku komanda turi vos porą valandų per dieną, kada tai gali daryti. Filmo kūrimas vyksta nuošaliose vietovėse Kanadoje, todėl viskas išsitempia dar ilgiau.

Kalbėdamas apie savo naująjį projektą A. G. Inarritu teigė, kad mėgsta eksperimentuoti. „Šia juosta bandome dar vieną eksperimentą. Aš dabar jau esu priklausomas nuo tokių filmų kūrimo, kurie gali būti visiška katastrofa arba gali nustebinti. Mums visiems tai labai įdomu“, – teigė režisierius.
Aktoriui L. DiCaprio tai yra vienas paskutiniųjų filmų, kuriuose jis suvaidins. Maždaug prieš pusmetį aktorius pranešė atsisakantis kelių projektų, įskaitant ir Steve‘o Jobso biografijos, o vaidybą atidėsiantis kuriam laikui.

Kartu su L. DiCaprio filme taip pat vaidins Tomas Hardy‘is, Willas Poulteris, Domhnallas Gleesonas ir kt.

Planuojama, kad filmas pasirodys dar šių metų gruodžio 25 dieną, tačiau tik ribotame teritorijų skaičiuje, taip dar bandant spėti į kitų metų Oskarų apdovanojimus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles