Nepavykęs 2013 m. filmas „47 roninai“ sulauks netradiciško tęsinio

Nepavykęs 2013 m. filmas „47 roninai“ sulauks netradiciško tęsinio

2013 m. pasirodė toks filmas „47 roninai“ (angl. „47 Ronin“) su Keanu Reevesu dar prieš jo Džono Viko (angl. „John Wick“) atgimimą. Šis projektas buvo paskirtas nepatyrusiam režisieriui Carlui Rinschui, kainavo siaubingai daug, strigo kūrimo procese ir galiausiai buvo sutiktas tragiškais kritikų įvertinimais bei publikos nesusidomėjimu, privedusiu prie milžiniškų nuostolių ir greitos filmo užmaršties. Nežinia, kas ir kodėl iš „Universal“ studijos sugalvojo atkapstyti šią visų pamirštą nesėkmę, tačiau jie turi įdomių planų naujai paskelbtam „47 roninų“ tęsiniui.

„47 roninų“ veiksmas vyksta XVIII a. Japonijoje ir pasakoja tikrą, bet fantastiniais elementais labai apipintą istoriją apie grupę samurajų, siekiančių keršto už savo valdovo mirtį. Tuo tarpu tęsinys nušoks trimis šimtais metų į ateitį. Toks staigus laiko šuolis dar nėra paaiškintas, taip pat ir apie ką bus siužetas, tačiau kūrėjai pažada futuristinį kiberpanko stiliaus pasaulį su siaubo elementais bei jame kovojančius samurajus ir nindzes.

Į režisieriaus kėdę sėda kaskadininkas Ronas Yuanas, kurį greitai bus galima pamatyti „Mulan“ perdirbinyje. Siekiant atkartoti „Džono Viko“ situaciją, tikimasi, kad R. Yuanui pavyks panaudoti savo ilgalaikę patirtį dinamiškose veiksmo scenose. Tiesa, nepaisant visiškai netradiciškos krypties, „Universal“ studija nėra linkusi rizikuoti ir atkartoti 2013 m. tragedijos – tęsinys šįkart keliaus tiesiai į „Netflix“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles