Pirmasis „Galaktikos sergėtojų 2“ anonsas žada dar smagesnius nuotykius kosmose

Bene laukiamiausias 2017 metų filmas „Galaktikos sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol. 2“) iki šiol buvo slepiamas išties akylai, tačiau šiandien režisierius Jamesas Gunnas žiūrovams pateikė net dvi staigmenas.

Pirmoji – debiutinis filmo plakatas, kuriame pasirodo visi pagrindiniai filmo herojai. Plakatas, kurį galite pamatyti žemiau, yra išties neįprastas „Marvel“ projektams, kadangi visi aktoriai jame atrodo visiškai atsipalaidavę ir abejingi, tokiu būdu perteikdami laisvesnį pirmosios „Galaktikos sergėtojų“ dalies toną.

Antroji staigmena yra dar svarbesnė, kadangi buvo pristatytas pirmasis oficialus filmo anonsas. Iš jo apie siužetą negalima suprasti nieko, tačiau vos keleto kadrų užtenka, kad žiūrovai pamatytų, jog jų ir vėl laukia neįprastas reginys. Trumpoje ištraukoje veikėjai vėl kariauja kosmose, meškėnas vėl švaistosi ginklais, ir net atsiranda vietos pirmojoje dalyje dominavusiam humorui.

Jau kurį laiką buvo girdėti gandai, kad artimiausiu laiku pasirodys pirmasis „Galaktikos sergėtojų 2“ anonsas, ir jie galiausiai pasitvirtino. Tiesa, jame apie galimą filmo istoriją yra nepasakoma absoliučiai nieko, ką jau kalbėti apie tai, jog ištraukoje nepasirodo nei Kurto Russello, nei Sylvesterio Stallone įkūnijami herojai.

Iki filmo premjeros visgi dar lieka nemažai laiko, todėl tiek daug paslapčių yra natūralus dalykas. Kol kas tik aišku, kad į filmą sugrįš Chrisas Prattas, Zoe Saldana, Dave‘as Bautista, Michaelas Rookeris ir Karen Gillan, o Vinas Dieselis ir Bradley Cooperis vėl įgarsins Grūtą ir Roketą.

Filmo premjera – 2017 m. gegužės 5 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles