J. Gordonas-Levittas pasirodys mokslinės fantastikos žanro filme

J. Gordonas-Levittas pasirodys mokslinės fantastikos žanro filme

Vienas ryškiausių šių laikų aktorių Josephas Gordonas-Levittas savąjį talentą demonstruoja kiekvieno filmo metu. Šiais metais aktorius jau spėjo pasirodyti biografinėje dramoje „Snowdenas“ (angl. „Snowden“), o juosta susilaukė tiek teigiamų komentarų, tiek neigiamų, bet dėl J. Gordono-Levitto aktorinių gabumų klausimų niekam neiškilo. Šiandien pasklido naujausia žinia – aktorius vaidins mokslinėje fantastikoje, kuri dar neturi tikslaus lietuviško pavadinimo – „Sovereign“.

Filmą režisuos britų režisierius Marc Mundenas, kurį žmonės gali žinoti iš jo pomėgio režisuoti atskiras serialų serijas. Prie juostos taip pat dirbs ir Jackas Thorne, spektaklio „Haris Poteris ir Prakeiktas Vaikas“ (angl. „Harry Potter and the Cursed Child“) scenaristas. Šiuo metu J. Thorne perrašinėja scenarijų, kurį originaliai parašė Geoffas Tockas ir Gregory Weidmanas.

Filmo istorija nusikels į kosmoso platybes, o pagrindinį herojų įkūnysiantis J. Gordonas-Levittas ieškos savo atsiskyrusios žmonos ir likusios komandos narių, kurie tiesiog kažkur dingo. Tikėtina, kad J. Thorne’ui ir yra patikėta užduotis išspręsti bei išplėtoti šį neaiškų scenarijų.

Kada filmas turėtų pasirodyti kino ekranuose – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles