Viggo Mortensen’as tikisi debiutuoti kaip režisierius

Viggo Mortensen’as tikisi debiutuoti kaip režisierius

Aktorius Viggo Mortensen‘as tikisi kitais metais režisuoti savo pirmąjį filmą, praneša „The Hollywood Reporter“. Tai jis paskelbė dalyvaudamas Romos filmų festivalyje.

Viggo Mortensen‘as dalyvavo viename iš festivalio renginių. Organizatoriai parengė klipą, kuriame buvo galima pamatyti žymiąją kovos sceną saunoje filme „Rytietiški pažadai“ („Eastern Promises“) ar aktoriaus vaidinamo prie invalido vežimėlio prikaustyto gangsterio pasirodymą juostoje „Karlito kelias“ („Carlito‘s Way“).

Aktorius su susirinkusiais festivalio dalyviais dalinosi savo mintimis apie galimybę tapti režisieriumi. „Šiais metais aš turėjau režisuoti savo pirmą filmą, bet praradau pinigus. Na, nepraradau, bet kai kas nusprendė jų man neskirti.“ Pasak aktoriaus, tai nebuvo didelė pinigų suma, tačiau jam reikėjo papildomų finansinių resursų, nes iš savo paties sukaupto turto jis negali pastatyti filmo.

Tačiau netrukus galime sulaukti Viggo Mortensen‘o debiuto režisieriaus kedėje, galbūt net kitais metais. Tačiau kol kas apie būsimą projektą kino kūrėjas neatviravo. Pasak V. Mortensen‘o, apie savo statomą filmą jis būtinai papasakos, kai tikrai žinos kada bus pirmoji filmavimo diena.

Viggo Mortensen‘as teigė, kad aktoriai gali tapti puikiais režisieriais. Jis gyrė Ed‘ą Harris‘ą ir Matt‘ą Ross‘ą, kurių režisuotuose darbuose jam teko vaidinti. Geras pasiruošimas vaidmeniui, reakcija į kitų veikėjų veiksmus, mąstymas apie kolegų darbą yra savybės, kurios gali aktoriui praversti dirbant režisieriumi.

Pasak V. Mortensen‘o, geras režisierius ne šauks ant savo aktorių, o kaip tik stengsis sukurti ramią atmosferą filmavimo aikštelėje. „Režisierius, kurio aktoriai klausytų, turi būti arba šiek tiek stebukladarys, arba pats buvęs labai geru aktoriumi“, – kalbėjo V. Mortensen‘as.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles