„Netflix“ išleido pirmąjį grupės „Motley Crue“ biografinio filmo „The Dirt“ anonsą

„Netflix“ išleido pirmąjį grupės „Motley Crue“ biografinio filmo „The Dirt“ anonsą

Transliuotojas „Netflix“ išleido pirmąjį grupės „Motley Crue“ biografinio filmo „The Dirt“ (liet. „Purvas“) anonsą. Filmas paremtas Neilo Strausso viena geriausiai parduotų istorijų apie legendomis apipintas blogai besielgiančias 80-tųjų metalo muzikos ikonas ir panašu, kad filmo autoriai nusprendė nieko neslėpti ir papasakoti ne pačias geriausias istorijas apie šią grupę.

Dviejų minučių anonse, greituose vaizdo šmėstelėjimuose išvystame dainininko Vince‘o Neilo 1984 m. sukeltą avariją, kurios metu žuvo muzikos grupės „Hanoi Rocks“ būgnininkas Razzle (Nicholas Dingley), taip pat parodoma ir V. Neilo ketverių metų dukters mirtis nuo vėžio, bosisto ir dainų autoriaus Nikki‘io Sixxo priklausomybė nuo heroino, gitaristo Mickio Marso amžiaus ir degeneracinė kaulų liga ir Tommy‘io Lee bei televizijos žvaigždės Heather Locklear santuoka bei daugybė panašaus neprognozuojamo elgesio. Tikėtina, kad pramonės vidiniai asmenys bus pakviesti pamatyti „SNL“ žvaigždę Pete‘ą Davidsoną kaip grupės prodiuserį Tomą Zutautą. Nors didelė šios grupės gyvavimo dalis buvo parodyta „VH1“ kanale, laidoje „Behind the Music“, atsižvelgiant į anonsą biografinio filmo sukūrimas veikia kaip gydymas ir šios grupės istoriją prikėlė naujam gyvenimui.

Reperis Machine Gun Kelly vaidins T. Lee, aktorius Douglasas Boothas – N. Sixxą, Danielis Webberis įkūnys V. Neilą, Iwanas Rheonas vaidins M. Marsą, o aktorė Leven Rambin vaidins V. Neilo buvusią žmoną Charisse. Kino kūrėjas Jeffas Tremaine‘as, kuris režisavo „Jackass“ filmus, tapo ir šios juostos režisieriumi, o filmą kūrė pagal Richo Wilkeso ir Tomo Kapinoso parašytą scenarijų. Julie Yorn, Erikas Olsenas ir Allenas Kovacas yra filmo prodiuseriai, o Chrisas Nilssonas, Steve‘as Kline‘as ir Rickas Yornas – vykdantieji prodiuseriai. Grupės „Motley Crue“ nariai taip pat prisideda prie šio biografinio filmo prodiusavimo.

Knyga „The Dirt“ buvo išleista dar 2001 m. ir filmo idėja nuo vienos studijos keliavo prie labai ilgai, kol galiausiai daugiau nei prieš dešimt metų sustojo ties „Paramount Pictures“. 2006 m. komikas Larry‘is Charlesas buvo paskirtas režisuoti šį filmą „Paramount Pictures“ ir „MTV Films“ kino kompanijoms. Filmas „The Dirt“ dėmesio centre vėl atsidūrė 2015 m., kada grupė „Motley Crue“ keliavo paskutiniajame savo ture. Tuo metu prie projekto ir prisijungė režisierius J. Tremaine‘as bei likusi komanda. Filmas „Netflix“ turėtų būti išleistas 2019 m. kovo 22 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles