Naujasis biografinio filmo „Rocketman“ anonsas parodo ir filmavimo aikštelės užkulisius

Atkeliavo visiškai kitoks ir naujas artėjančio Eltono Johno biografinio filmo „Rocketman“ anonsas, kuris ne tik parodo daugiau kadrų iš laukiamo filmo, bet ir aktoriaus Tarono Egertono muzikinius sugebėjimus, įkūnijant šią muzikos pasaulio ikoną. Filmas kino teatrus pasieks jau gegužės 31 d. ir manoma, kad „Rocketman“ pasirodys ne ką prasčiau nei naujausias grupės „Queen“ biografinis filmas „Bohemijos rapsodija“ (angl. „Bohemian Rhapsody“).

Filmas „Rocketman“ yra epinė muzikinė fantazija apie neįtikėtiną žmogaus, E. Johno, kelionę į jo karjeros viršūnę. Filme pasakojama atlikėjo transformacijos kelias nuo drovaus, bet nepaprastai gabaus pianisto Reginaldo Dwighto iki tarptautinio lygio žvaigždės Eltono Johno. Ši įkvepianti istorija, kurioje skamba E. Johno mėgstamos ir aktoriaus Tarono Egertono atliekamos dainos, pasakoja apie tai, kaip berniukas iš mažo miestelio tampa pop kultūros figūra. Filme „Rocketman“ taip pat vaidina aktorius Jamie‘is Bellas, kuris įkūnija E. Johno ilgametį dainų autorių ir kūrybos partnerį Bernie‘į Taupiną, aktorius Richardas Maddenas vaidina pirmąjį atlikėjo vadybininką Johną Reidą, o aktorė Bryce Dallas Howard įkūnija E. Johno motiną Sheilą Farebrother. Be naujojo filmo anonso, kino kūrėjai taip pat išleido iš naują plakatą, kuriame T. Egertonas pozuoja legendine vadinama rokerio poza kaip E. Johnas spalvingiausiais jo šlovės metais. Plakatas sukurtas ir nufotografuotas vizualų menininko Davido LaChepelle‘o.

Naujame anonse, aktorius T. Egertonas aptaria tokios roko legendos vaidmenį ir tai, koks jausmas buvo gyventi kaip superžvaigždė. Įmanoma, kad T. Egertonas keliaus link „Oskarų“ apdovanojimų šlovės, jeigu filmas „Rocketman“ bus taip pat puikiai įvertintas kaip ir „Bohemijos rapsodija“. Režisierius ir aktorius Dexteris Fletcheris „Bohemijos rapsodijos“ kūrimą perėmė iš Bryano Singerio, kai jis buvo pašalintas iš filmo kūrimo. Nors jis ir nebuvo minimas kaip šio filmo kūrėjas ir nėra tinkamas jokiai „Oskarų“ kategorijai, tačiau daugelis jį gerbia už tai, kad jis galėjo išsaugoti grupės „Queen“ biografinį filmą, o tai ir paskatino jo kaip kino kūrėjo pripažinimą. D. Fletcheris jau anksčiau yra dirbęs su T. Egertonu biografiniame filme „Erelis Edis“ (angl. „Eddie the Eagl“) ir abu jie palaiko gražų tarpusavio ryšį.

Matthew‘iu Vaughnas, kuris režisavo ir T. Egertono filmus „Kingsman“, bus filmo „Rocketman“ prodiuseris. Kartu su juo dirbs Davidas Furnishas, Adamas Bohlingas, Davidas Reidas. Pats E. Johnas darbuojasi kaip vykdantysis prodiuseris, padedantis užtikrinti filmo autentiškumą. Taip pat su juo dirba Steve‘as Hamiltonas Shawas, Michaelas Gracey, Claudia Schiffer, Brianas Oliveris. Kino studija „Paramount Pictures“ pristato šį visiškai naują filmo „Rocketman“ įvaizdį kartu su nauju filmo plakatu. Greitu metu turėtų pasirodyti ir dar vienas, pilnas filmo anonsas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles