„Deadpool“ tęsinyje gali pasirodyti Žmogus-voras

„Deadpool“ tęsinyje gali pasirodyti Žmogus-voras

2016 m. kino hito „Deadpool“ režisierius Timas Milleris ir juostos prodiuseris Simonas Kinbergas tikisi, kad netolimoje ateityje gali įvykti dviejų žinomų superherojų susitikimas. Kalbama žinoma apie Žmogu-vorą ir jo didžiausią gerbėją, neužsičiaupiantį samdomą žudiką Deadpoolą. Apie tai kino kūrėjai pranešė per licencinio „Deadpool“ filmo leidinio pristatymą.

„Aš su mielu noru pamatyčiau tokį susidūrimą ekrane. Mes puikiai pažįstame Keviną Feige‘ą (studijos „Marvel“ vadovas) ir labai jį gerbiame. Jeigu tai bus bent teoriškai įmanoma, mes pasistengsime tą įgyvendinti“, – pasakė Timas Milleris.

Ankčiau studija „Marvel“ pasirašė sutartį su studija „Sony“ dėl bendradarbiavimo ir herojų skolinimosi. Akivaizdu, kad „Deadpoolo“ kūrėjai irgi tikisi tokio bendradarbiavimo. Tikėtina, jog studija „Marvel“ irgi norės pasinaudoti Deadpoolu ir jo populiarumu kokiame nors savo filme.

„Deadpoolas“ pasirodė šių metų vasarį ir per du mėnesius užsidirbo 757 milijonus dolerių. Tai stulbinantis rezultatas filmui, kurio biudžetas siekia vos 58 milijonus dolerių. Po tokios sėkmės studija prieš keletą dienų paskelbė apie antros dalies pasirodymą 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles