Pirmasis „Nuostabiojo septyneto“ anonsas pristato žvaigždžių pripildytą vesterną

Atrodo, kad šiemet kino teatrus užkariaus klasikinių Holivudo filmų perdirbiniai. Kol visame pasaulyje karaliauja „Džiunglių knyga“ (angl. „The Jungle Book“) ir aktyviai ruošiamasi pristatyti naujausią garsiojo „Beno Huro“ (angl. „Ben-Hur“) versiją, „Sony“ studija nusprendė žiūrovams parodyti pirmąjį legendinio „Nuostabiojo septyneto“ anonsą.

Anonse galima atrasti viską, ko ir buvo galima iš jo tikėtis. Kino teatruose pastaruoju metu retai pasirodantis vesternų žanras per kelias minutes yra išryškinamas itin stipriai, kartu su šaudymais, žirgų gaudynėmis, kova tarp gėrio ir blogio bei juokaujančiais herojais.

Filme bus pasakojama panaši istorija kaip ir 1960 metais sukurtame originale. Siužetas suksis apie septynis vyrus, kuriuos suveda bendras tikslas išgelbėti vargingą kaimelį nuo piktų plėšikų gaujos.

Neabejotinai svarbiausias filmo koziris bus žvaigždžių pripildyta kūrybinė komanda. Kaip ir išryškina anonsas, svarbiausius „Nuostabiojo septyneto“ vaidmenis įkūnys aktoriai Chrisas Prattas, Denzelis Washingtonas, Ethanas Hawke‘as, Vincentas D‘Onofrio ir kiti.

Juostos režisierius – Anthony Fuqua, visad sukuriantis vertus dėmesio filmus. Bene garsiausias jo kūrinys – „Išbandymų diena“ (angl. „Training Day“), kurio pagrindinius aktorius E. Hawke‘ą ir D. Washingtoną režisierius atsivedė ir į šį filmą.

Verta paminėti, kad „Nuostabusis septynetas“ yra savotiškas perdirbinio perdirbinys. Senasis Holivudo filmas, kuriame vaidino tokie aktoriai kaip Steve‘as McQueenas ir Charlesas Bronsonas, buvo Akira Kurosawos 1954 metais sukurto filmo „Septyni samurajai“ (angl. „Seven Samurai“) amerikietiškoji inkarnacija.

Naujoji „Nuostabiojo septyneto“ versija kino teatruose pasirodys rugsėjo 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles