Ezra Milleris gali prisijungti prie filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ aktorių komandos

Ezra Milleris gali prisijungti prie filmo „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ aktorių komandos

Ekscentriškasis amerikietis aktorius Ezra Milleris, suvaidinęs jauną psichopatą filme „Pasikalbėkime apie Keviną“ (angl. „We Need to Talk about Kevin“) ir atlikęs Patriko vaidmenį palankiai įvertintoje juostoje „Atskalūno laiškai“ (angl. „The Perks of Being a Wallflower“) gali netrukus leistis į stebuklingąjį magijos pasaulį. Pranešama, kad aktorius veda derybas su kino studija „Warner Bros“ dėl Kredano vaidmens (apie kurį kol kas nieko neatskleidžiama) šalutiniame Hario Poterio serijos projekte „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“).

Jei derybos bus sėkmingos, aktorius prisijungtų prie britų Eddie Redmayne‘o ir Katherine‘os Waterson, su kuriais ir leisis į šį zoologinį nuotykį pažinti fantastinių gyvių. Nors aktorių atranka dar nesibaigė, filmavimo darbus, kuriems vadovaus režisierius Davidas Yatesas, kūręs paskutines keturias Hario Poterio serijos dalis, planuojama pradėti jau rugpjūčio mėnesį.

Išgalvotos knygos „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ ekranizacija, kurios scenarijų rašė pati J. K. Rowling, pasakos apie Njuto Miglapūčio nuotykius, jo susitikimus su Hario Poterio pasaulio gyvūnais (hipogrifais, drakonais, baziliskais), vadovėlio „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“ rašymą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles