Rebecca Thomas ekranizuos Johno Greeno knygą „Aliaskos beieškant“

Rebecca Thomas ekranizuos Johno Greeno knygą „Aliaskos beieškant“

Po pernai metais pasirodžiusio filmo „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (angl. „The Fault in Our Stars“) didžiulės sėkmės (vos 12 mln. JAV dolerių biudžeto juostos pajamos viršijo 307 mln. JAV dolerių), rašytojas Johnas Greenas staiga tapo „paklausia preke“ kino pasaulyje. Kino studija „Fox 2000“, pastačiusi „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, labai greitai parengė J. Greeno romano „Popieriniai miestai“ (angl. „Paper Towns“) ekranizaciją. „Popierinių miestų“, kurio scenarijų rašė ir prodiusavo ta pati komanda, kaip ir „Dėl mūsų likimo žvaigždės kaltos“, premjera numatyta liepos pabaigoje. Tačiau panašu, kad studija dviem projektais neapsiribos ir greitu metu žiūrovai išvys dar vienos J. Greeno knygos ekranizaciją.

„Aliaskos beieškant“ (angl. „Looking for Alaska“) yra pirmasis J. Greeno romanas ir jo perkėlimas į ekranus buvo plėtojamas jau keletą metų (vienu metu buvo kalbama apie derybas su Sarah Polley dėl filmo režisavimo ir scenarijaus rašymo), projektas įgavo pagreitį tik šių metų vasarį, kai prie jo prisijungė „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ scenaristų ir prodiuserių komanda. Dabar panašu, kad „Aliaskos beieškant“ jau rado ir tinkamą kandidatą į režisierius, kaip neseniai savo Twiter paskyroje pranešė pats J. Greenas.

Ja tapo jauna amerikietė režisierė ir scenaristė Rebecca Thomas. Iki šiol ji yra sukūrusi tik vieną ilgametražį filmą – 2012 m. pasirodžiusią dramą „Elektriniai vaikai“ (angl. „Electrick Children“). Įdomu, ką ji galės pasiūlyti „Aliaskos beieškant“ projektui. Knyga pasakoja apie šešiolikmetį paauglį Mailzą, kuris vyksta mokytis į internatinę mokyklą – čia jis susipažįsta su paslaptinga bendramoksle Aliaska, kurią Mailzas pamažu pradeda įsimylėti. Knyga pagarsėjo dar ir tuo, kad daugelyje mokyklų buvo uždrausta, dėl joje aprašomų paauglių sekso scenų.

Tačiau „Aliaskos beieškant“ – taip pat dar ne paskutinė J. Greeno kūrinių ekranizacija, kurią numatyta pristatyti ateinančiais metais. Studija planuoja į ekranus perkelti ir apsakymų knygelę „Tegul sninga“ (angl. „Let It Snow“), kurią parašė J. Greenas, Lauren Myracle ir Maureen Johnson. Pagaliau radus režisierių filmui „Aliaskos beieškant“, tikėtina, kad projektas bus pabaigtas laiku ateinančiais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles