Aktorė Eva Longoria režisuos biografinį filmą apie traškučių „Flamin’ Hot Cheetos“ kūrėją

Aktorė Eva Longoria režisuos biografinį filmą apie traškučių „Flamin’ Hot Cheetos“ kūrėją

Aktorė Eva longoria režisuos „Fox Searchlight” kino studijos biografinį filmą „Flamin‘ Hot“, apie žmogų, kuris sukūrė aštrius „Flamin’ Hot Cheetos” traškučius. Dar 2018 m. naujienų portalas „Variety“pranešė, kad prodiuseris DeVonas Franklinas prodiusuos šį projektą, pasakojantį tikrą istoriją apie Richardą Montanezą, kuris nuo kuklios verslo pradžios išaugo į beprotiškai sėkmingą verslininką, sukūręs maisto fenomeną – aštrius „Flamin’ Hot Cheetos“ traškučius.

Filmas pasakos apie emigranto sūnų R. Montanezą, kuris prieš tapdamas įmonės „Frito-Lay“ durininku, Pietų Kalifornijos laukuose skynė vynuoges. Dirbdamas įmonėje R. Montanezas sugalvojo sukurti aštrius „Cheetos“ traškučius, taip pakeisdamas „Frito-Lay“ prekės ženklą nauju popkultūros reiškiniu ir sukūrdamas nepaprastai populiarių traškių užkandžių kategoriją.

E. Longoria šį filmą režisuos pagal Lewiso Colicko kurtą scenarijų. Scenaristas L. Colickas scenarijus rašė ir tokiems filmams kaip „Čarlio Sen Klodo mirtis ir gyvenimas“ (angl. „Charlie St. Cloud“) ir „Spalio dangus“ (angl. „October Sky“). Zahra Phillips šiuo projektu rūpinsis iš įmonės „Franklin Entertainment”, o Tayloras Friedmanas atstovaus „Fox Searchlight” kompaniją. Samuelis Rodriguezas darbuosis kaip vykdomasis prodiuseris.

Tai nėra vienintelis E. Longoria režisūrinis projektas – aktorė taip pat režisuos ir „Universal Pictures“ komediją „24/7“, kurioje ji ir vaidins, drauge su aktore Kerry Washington. E. Longoria prodiusuoja ir „Universal Pictures“ filmą „My Daughter’s Quinceañera” bei vaidina „Paramount Pictures” filme „Smalsutė Dora“ (angl. „Dora the Explorer“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles