„Fargo“ bei „Legiono“ rašytojo režisierinis debiutas – kosminė drama „Lucy in the Sky“

Mėgstantiems filmus apie kosmoso platybes šis ruduo nusimato dosnus. Be už mėnesio pasirodančio aktoriaus Brad‘o Pitt‘o kosminio nuotykio filme „Ad Astra“, studija „Fox Searchlight“ greitai išleis dar vieną panašios tematikos juostą „Lucy in the Sky“ ir ta proga pasidalino jau antru anonsu. Ši drama yra įkvėpta tikros istorijos apie astronautę Lis‘ą Nowak, kuri ketino pagrobti oro pajėgų kapitoną dėl užmegzto meilės romano su kita astronaute.

Taip pat domina kūrybingų žmonių grupė, dirbanti prie šio filmo. „Lucy in the Sky“ bus serialų „Fargo“ bei „Legiono“ (angl. „Legion“) rašytojo Noah Hawley režisieriaus debiutas. Pagrindinį vaidmenį atlieka Oskaro laimėtoja Natalie Portman, prie jos prisijungia ir serialo „Reklamos Vilkai“ (angl. „Mad Men) žvaigždė Jon‘as Hamm‘as.

Filmas pasakos apie astronautę vardu Lucy Cola, kurią vaidins Natalie Portman, ir jos misiją į kosmosą, kuris paveikia ją savo diduma ir begalybe. Sugrįžusi į Žemę, jos pasaulis jaučiasi per menkas, santykiai su šeima bei realybės suvokimas pradeda griūti. Mokslinės fantastikos drama „Lucy in the Sky“ pasirodys šių metų spalio ketvirtą dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles