Rooney Mara gali vaidinti Mariją Magdalietę

Rooney Mara gali vaidinti Mariją Magdalietę

Amerikiečių aktorė Rooney Mara veda diskusijas dėl Marijos Magdalietės vaidmens naujame studijos „See Saw Films“, prodiusavusios Oskarais gausiai apdovanotą juostą „Karaliaus kalba“ (angl. „The King‘s Speech“), biografiniame filme.

Apie būsimą projektą buvo paskelbta sausio mėnesį ir pranešta, kad tai bus „autentiškas ir humanistiškas portretas“ vienos mįslingiausių ir sunkiausiai perprantamos religinės asmenybės pasaulio istorijoje.

Naująjį filmą režisuos Garthas Davisas, šiuo metu bebaigiantis kitą „See Saw“ studijos filmą „Liūtas“ (angl. „Lion“), kuriame taip pat vaidina R. Mara. Filmui apie Mariją Magdalietę scenarijų rašys Helen Edmundson ir Philippas Goslett. Tikimasi filmą pristatyti jau kitų metų vasarą.

„Rooney‘ės atviras, drąsus požiūris į vaidybą, supintas su giliu ir tiesiog magnetišku jos vidiniu pasauliu, yra būtent ta dimensija, kurios reikia, norint į ekraną perkelti vienos sunkiausiai per visą žmonijos istoriją perprastų moterų – Marijos Magdalietės – gyvenimą“, taip apie R. Maros galimybę įkūnyti šią biblinę asmenybę kalbėjo G. Davisas. „Dirbdamas su Rooney‘e kuriant „Liūtą“ supratau, kad ji yra vieną kartą gyvenime pasitaikantis talentas“, pridėjo jis.

Tačiau nors režisierius aktorei negailėjo pagyrų, paskutiniai R. Maros vaidmenys kokybės prasme vertinami ganėtinai prieštaringai. Už pasirodymą Todo Hayneso romantinėje dramoje „Kerol“ (angl. „Carol“) ji nominuota Oskarui geriausios antraplanės aktorės kategorijoje, tačiau Tigrinės Lelijos vaidmuo filme „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ (angl. „Pan“) įvertintas Aukcinės avietės nominacija.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles